Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати. Практичні аспекти прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації багатоквартирних будинків

Переглядів: 310
14.11.2019 - 14:39
Як провести загальні збори ОСББ і правильно оформити їх результати. Практичні аспекти прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації багатоквартирних будинків

У процесі впровадження енергоефективних заходів у багатоквартиному будинку за підтримки державної установи «Фонд енергоефективносії» об'єднання співвласників багатоквартирного будинку проходить кілька етапів, коли прийняття певних рішень потребує участі всіх співвласників, тобто проведення загальних зборів ОСББ, 3 огляду на те, скільки часу й зусиль потребує цей процес, необхідно забезпечити, щоб все від самого початку було зроблено правильно та відповідно до вимог чинного законодавства України.

Цей посібник буде корисним перш за все тим ОСББ, які планують брати участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних буднків «ЕНЕРГОДІМ», затвердженої рішенням Наглядової ради Фонду сперш ефективності від 16 серпня 2019 року. Але викладена в ньому інформація також стане в нагоді всім ОСББ у ході скликання, підготовки, проведення й оформлення результатів загальних зборів.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально