Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

У Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуарі

Переглядів: 190
20.11.2019 - 11:49
У Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуарі

Бахмутський міський голова Олексій Рева перевірив початок робіт на резервуарі "Східний". Наразі проходить заміна опорної арматури, демонтаж старого обладнання та підготовка до подальших робіт.

За словами головного інженера КП "Бахмут - Вода" Андрія Казакова роботи будуть вестися безперервно для скорочення термінів їх проведення.

У Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуаріУ Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуарі.  Наразі проходить заміна опорної арматури, демонтаж старого обладнання та підготовка до подальших робіт.У Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуарі.  Наразі проходить заміна опорної арматури, демонтаж старого обладнання та підготовка до подальших робіт.У Бахмуті розпочато роботи на «Східному» резервуарі.  Наразі проходить заміна опорної арматури, демонтаж старого обладнання та підготовка до подальших робіт.Бахмутський міський голова Олексій Рева перевірив початок робіт на резервуарі "Східний". Наразі проходить заміна опорної арматури, демонтаж старого обладнання та підготовка до подальших робіт.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально