Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Щодо повернення простроченої ліцензії до органу ліцензування

Переглядів: 344
21.11.2023 - 13:57

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що порядок видачі та анулювання ліцензій на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами визначено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами та доповненнями.

Відповідно до частини одинадцятої ст. 13 Закону України від 02 березня 2015 року № 222 «Про ліцензування видів господарської діяльності» зі змінами та доповненнями ліцензія на провадження здобувачем ліцензії визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, оформлюється органом ліцензування в електронному вигляді (запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР)) та відображається у виписці з ЄДР, яка видається ліцензіату безоплатно, та підлягає обов’язковому оприлюдненню на порталі електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку надання відомостей з ЄДР.

Отже, чинні норми законодавства не передбачають повернення до органу ліцензування суб’єктами господарювання ліцензій на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами після закінчення терміну їх дії чи при їх анулюванні.

shchodo_povernennya_prostrochenoyi_licenziyi_do_organu_licenzuvannya