Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Лідери сучасної освіти міста

Переглядів: 2962

Бейда О.В. – заступник директора з виховної роботи  школи № 5, лауреат обласного етапу конкурсу “Учитель року – 99”; переможець ІІІ та учасник ІV етапів Всеукраїнського конкурсу “Заступник директора з виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу” у 2006р.

Голяєв В.А. учитель історії школи № 13, лауреат обласного  етапу Веукраїнського конкурсу “Учитель року 2005”;

Гозбенко О.І. – учитель фізики школи №5, лауреат обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2005”;

Пономаренко В.С. – учитель фізичної культури школи  № 15, лауреат обласного етапу конкурсу “Учитель року —2005”, “Учитель року —2008”

Августович Л.О. – лауреат Міжнародного пушкінського конкурсу серед вчителів російської мови та літератури країн СНД та Балтії —2005 р.;

Захарова І.В.учитель інформатики НВК №11, лауреат обласного етапу конкурсу “2006”;

Соляник А.В. – учитель образотворчого мистецтва школи № 12, лауреат обласного  етапу конкурсу “Учитель року —2007”;

Ігнатченко І.В. – заступник директора , учитель української мови школи № 12, переможець конкурсу “Методична знахідка”, який проводив журнал “Відкритий урок” у 2007 році

Кирієнко Т.М. – бібліотекар школи № 18, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Кращий бібліотекар —2007”

Бурцева Л.І.  - бібліотекар школи—інтернату № 1, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Кращий бібліотекар —2007”

Горда Т.В. – заступник директора школи-інтернату № 1, лауреат конкурсу “Кращий працівник року – 2007”  в сфері освіти.

Кіщенко С.І.директор школи № 15, переможець конкурсу “Кращий працівник року -  2006” в сфері освіти

Париш О.М. – учитель хімії школи № 5, переможець ХІ Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2006”

Ночовка В.І., Говорун Р.А., Капленко О.П. – директори шкіл № 5,10,12, лауреати конкурсу “100 кращих директорів загальноосвітніх шкіл”

Сітькова І.М. – учитель української мови та літератури ЗОШ №15, переможець Всеукраїнського конкурсу кампанії “Самсунг” - 2007 рік, «Людина року – 2008»

Мандзюк Л.К. – «Людина року - 2008»

Рожанська І. М. – учитель початкових класів школи № 18, лауреат обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2008”;

Хмелевська І.В. учитель англійської мови школи №12, лауреат обласного етапу  конкурсу “Учитель року – 2009”;

Коміна Л.В.учитель інформатики школи №11, лауреат обласного етапу конкурсу “Учитель року 2009”;

Шилова А.А. учитель російської мови школи №24, лауреат обласного конкурсу “Кращий працівник року - 2009” в сфері освіти

Акопян Т.М.заступник директора з виховної роботи школи №10, лауреат обласного конкурсу “Кращий працівник року—2009” в сфері освіти

Нікітіна І.І.завідуюча бібліотекою  НВК № 11, переможець  обласного та лауреат Всеукраїнського етапів конкурсу “Живи, книго!, 2009”

Ярушнікова Л.А. – «Людина року - 2009»

Досягнення учнів та педагогів:

  • Колективи шкіл №№5,11 сталі переможцями Всеукраїнського конкурсу "100 кращих шкіл України" у 2006 році.
  • Артемівські загальноосвітні школи №2, 10 стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу-огляду захисту моделі Школи сприяння здоров’ю.
  • Вчителі школи №5 Парфенова Н.В. і Ларченко Н.В. стали переможцями Всеукраїнського конкурсу "Учитель-новатор - 2006", що проводився компанією "Mіcrosoft" за підтримкою Міністерства освіти і науки України.
  • Учень Часовоярської школи №15 Кривченко Анатолій зайняв ІІ місце у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій "Экософт - 2007".
  • Стиблецов Станіслав, учень 10 класу школи №2 і Кривченко Анатолій, учень 11 класу школи №15 вийшли в ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії Наук за підсумками 2007 року.
  • Попков Даніїл, Кибальчич Іван, Моренко Ірина, учні 11 класу НВК №11, Бісенгалієва Вікторія, учениця 11 класу гімназії «Сузіря», Вівденко Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ №5, Павкін Роман, учень 11 класу ЗОШ №15, Рибальченко Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ №18 вийшли в ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії Наук за підсумками 2010 року.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально