Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 114 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Наше місто


Символіка міста

Переглядів: 12128

Герб міста АртемівськаГерб міста Бахмута – це геральдичний символ, який втілює у художній формі  природні багатства бахмутської землі. Герб виконаний у формі французького щита, який являє собою загострений знизу прямокутник.

  

Историческая справка

Переглядів: 5896

История города имеет глубокие корни и ведет отчет с 1571 года. Именно тогда царь Иван Грозный для отпора крымским татарам и защиты южных рубежей приказал создавать пограничные сторожи на реках Айдар и Северский Донец. В письменных источниках упоминается Бахмутская сторожа – шестая по счету из семи, расположенная «усть Черного Жеребца, от Святогорской сторожи полднище».Історична довідка

Переглядів: 11408

Історія міста має глибоке коріння і веде відлік з 1571 року. Саме тоді на кордоні між Московською державою і Кримським ханством по річці Сіверський Донець були утворені прикордонні сторожі, на яких вели спостережну службу «севрюки» – козаки з Путивля й Рильська (прикордонних міст Сіверської України). У письмових джерелах згадується Бахмутська сторожа – шоста за рахунком з семи, розташована «усть Чорного Жеребца, от Святогорской сторожи полднище».Туризм

Переглядів: 9467

Є в Україні міста з надзвичайним минулим та яскравим сьогоденням. Вони мають власне неповторне обличчя. Приваблюють своїми вулицями та старовинними будинками. В них завжди по-домашньому тепло і затишно.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально