Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Переглядів: 19318

Юридична адреса:
вул. Сибірцева, 190
м. Бахмут, Донецька область,
84500, Україна

Контактний телефон:
Начальник Управління – 44-93-58;
Відділ молодіжної політики – 44-01-64;
Служба у справах дітей – 44-03-78

Електронна адреса:
ympsd@bahmutrada.gov.ua
ympsd.2015@ukr.net

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-15
П'ятниця з 8-00 до 16-00
Перерва з 12-00 до 13-00
субота, неділя – вихідні дні.

Графік прийому громадян:
На виконання протокольного рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 (протокол №2, п.19) і протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 (протокол № 4, п.1.9) розпорядженням міського голови від 19.03.2020 № 59рр особисті прийоми громадян скасовані до особливого розпорядження.

Звернутися до спеіалістів Управління можна за допомогою електронної пошти та за телефонами.
Щомісяця працює "Пряма лінія". Час та дата її проведення публікуються на офіційному сайті Бахмутської міської ради.

Стислий перелік функцій:

Управління відповідно до основних напрямків діяльності та делегованих повноважень виконує наступні функції:

1. Забезпечення реалізації на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади державної політики стосовно  дітей,  сім'ї, молоді та жінок, а також у сфері соціального захисту дітей, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, запобігання дитячій  бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

2. Реалізація на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей, молоді, сім'ї та жінок, формування та пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді,  утвердження патріотизму, гідності, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів, виховання молоді на українських народних традиціях,  сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді,  розвиток молодіжного руху,  організація дозвілля дітей та молоді.

3. Організація та проведення на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади заходів спрямованих на формування гендерної культури, утвердження гендерної рівності, запобігання та протидію домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидію торгівлі людьми.

4. Сприяння вирішенню питань соціального захисту, освіти, праці, побуту, охорони здоров’я, забезпечення прав і законних інтересів дітей, молоді, сім'ї та жінок на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Розроблення і здійснення на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади заходів, спрямованих на соціально-правовий захист житлово-майнових прав дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

6. Вирішення питань щодо встановлення статусу дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки і піклування над дітьми  зазначеної категорії, влаштування їх до сімейних форм виховання та до закладів інституційного догляду на повне державне забезпечення, створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Управління відповідно до основних напрямків діяльності та делегованих повноважень виконує наступні функції:

7. Розробляє проекти концепцій, комплексних та цільових програм з питань,   що   належать   до  компетенції Управління, вносить їх на розгляд Бахмутської міської ради, її виконкому  та   контролює   їх  виконання.

8. Вносить на розгляд Бахмутської міської ради та її виконкому пропозиції з питань дітей, молоді, сім'ї та жінок, готує проекти рішень міської ради, її виконкому, розпоряджень міського голови з питань компетенції Управління.

9. Подає в установленому порядку на розгляд Донецької облдержадміністрації пропозиції до проектів регіональних програм,  щодо поліпшення становища дітей, молоді, сімей та жінок, охорони   дитинства,   дозвілля дітей та молоді, які потребують соціальної уваги та підтримки, а також щодо фінансування зазначених проектів.

10.  Залучає в установленому порядку дитячі, молодіжні, жіночі та інші громадські,  благодійні та волонтерські   організації   до   реалізації на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної  громади соціальних програм і проектів стосовно  дітей, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді, сім’ї, та жінок, співпрацює з  регіональними, міжнародними благодійними фондами.

11.   Готує інформаційно-аналітичні,   статистичні   матеріали щодо реалізації на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної  громади державної політики з питань  дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  молоді, сім'ї та жінок, організовує   проведення   досліджень   з   різних аспектів становища дітей, молоді, сім'ї та жінок   в    економічному, політичному    і    культурному   житті.

12.  Готує та подає в установленому порядку звітність щодо дітей,   молоді, сім'ї  та жінок,  які мешкають на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

13.  Організовує роботу дорадчих органів: колегії Управління, Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради,  молодіжної ради при Бахмутській міській раді, координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді, координаційної рада з питань сімейної політики, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, координаційної ради служби у справах дітей.

14.  Проводить роботу з пропагування та формування здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі, профілактики негативних явищ серед дітей та молоді.

15.  Впроваджує   систему   пошуку   і   відбору   талановитих   дітей   та молоді, забезпечує умови для їх культурно-духовного та інтелектуального розвитку,  організовує фестивалі, конкурси, змагання та інші заходи, що   сприяють   розвитку   ініціативи   та   задоволенню   всебічних інтересів дітей, молоді, сім'ї та жінок.

16.  Здійснює заходи на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, відстоювання національних інтересів,  незалежності та суверенності держави.

17.  Сприяє розвитку молодіжного руху та залучення молоді до вирішення проблем територіальної громади Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

18.  Здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, створення умов для зміцнення інституту сім’ї та виконання нею своїх соціальних демографічних функцій.

19.  Організовує роботу щодо встановлення статусу багатодітної сім’ї  на території  Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади,  надає організаційно-методичну допомогу багатодітним сім’ям.

20.  Сприяє   реалізації  програм   дитячих, молодіжних,   жіночих   та   інших   громадських   організацій,   що спрямовані на поліпшення становища дітей, молоді, жінок, сім'ї.

21.  Сприяє дотриманню підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, розташованих на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, законодавства з питань дітей,  молоді, сім’ї, жінок.

22.  Контролює додержання діючого законодавства  щодо стану роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, стану виховної роботи з дітьми у навчальних закладах, за місцем проживання, а також у разі необхідності - умови роботи працівників молодше 18 років на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

23.  Організовує та проводить на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади профілактичні заходи з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності  та контролю за умовами проживання та виховання  дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

24.  Готує клопотання та відповідний пакет документів з метою влаштування дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які залишились без батьківського піклування  до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей для надання комплексної соціальної допомоги.

25.  Приймає участь у розгляді судами цивільних та кримінальних справ щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

26.  Веде облік та вносить зміни до Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Діти” (далі - ЄІАС “Діти”) стосовно дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

27.  Організовує роботу на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади щодо:

 • визначення місця проживання дитини (встановлення порядку побачення) з одним із батьків, позбавлення та поновлення батьківських прав;
 • встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
 • встановлення статусу дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
 • встановлення опіки (піклування) над малолітніми (неповнолітніми) дітьми, організаційного виконання рішень виконавчого комітету щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ї опікунів ( піклувальників);
 • створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, організаційного виконання рішень щодо  влаштування в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу на виховання та спільне проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • надання погодження на виїзд з України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку;
 • надання підтвердження місця проживання дитини під час вирішення питання її тимчасового виїзду  за межі України з метою лікування, навчання, участі дитини в дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах, оздоровлення та відпочинку дитини за кордоном, у тому числі у складі організованої групи дітей;
 • надання  дозволу  на медичне обстеження та вирішення соціальних проблем дітям у КЗОЗ «Обласна клінічна психіатрична лікарня, м. Слов’янська Донецької області», без згоди одного з батьків;
 • надання дозволу на зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів незалежно від типу, форми власності та підпорядкування;
 • надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу, дарування житла, яке належить на праві приватної власності (користування) малолітній (неповнолітній) дитині;
 • надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти, у зв’язку з передачею права власності на житло малолітній (неповнолітній) дитині;
 • надання дозволу на тимчасове користування житлом, яке належить на праві приватної власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • надання дозволу на розподіл особових рахунків квартири (житлового будинку), право власності (користування), яке має малолітня (неповнолітня) дитина;
 • здійснення контролю за цільовим витрачанням аліментів на дитину.

28.  Готує узагальнені щорічні звіти про стан виховання, утримання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою (піклуванням), в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу, на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.

29.   Готує індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.

30.  Веде облік та вносить зміни до ЄІАС “Діти” щодо кандидатів в усиновлювачі та надає висновок про можливість бути кандидатом в усиновлювачі. Готує пакет документів щодо можливості усиновлення дітей та  надає висновок  до суду про доцільність усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

31.  Вживає заходів щодо соціального захисту дітей, переміщених із тимчасово окупованої території України або з району проведення операції об’єднаних сил.

32.  Координує діяльність Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо виконання на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади загальнодержавних, місцевих та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, зокрема, забезпечення їх соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації.

33.  Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо активізації міжнародного, міжрегіонального співробітництва з питань дітей, молоді, сім'ї та жінок.

34.  Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи у сфері реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сім'ї та жінок на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, проводить з цією метою методичні та науково-практичні семінари, конференції, інші заходи.

35.  Здійснює в установленому законодавством порядку залучення коштів  фізичних та юридичних осіб для забезпечення на території Бахмутської міської ради реалізації державної політики та міських програм  стосовно дітей,  молоді, сім’ї, та жінок.

36.  Оприлюднює та надає інформації з питань діяльності Управління.

37.  Управління здійснює свою діяльність з урахуванням вимог законодавства України у сфері запобігання корупції, очищення влади, доступу до публічної інформації, захисту персональних даних.

38. Здійснює інші функції, які не суперечать чинному законодавству та основним завданням, визначених цим положенням.

Внутрішня структура Управління:

 • Служба у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради;
 • Відділ молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

Склад штату керівних працівників:

П.І.Б. Посада Розподіл обов’язків № каб. № телефону
Махничева Людмила Олексіївна Начальник Управління Здійснює загальне керівництво Управлінням, забезпечує реалізацію державної політики стосовно дітей, молоді, сім’ї та жінок, здійснює контроль за виконанням документів в управлінні, веде особистий прийом громадян - 44-93-58
Українець Аіда  Самвелівна Начальник відділу молодіжної політики Управління Здійснює керівництво діяльністю відділу, забезпечує виконання заходів, спрямованих на формування гендерної культури, утвердження гендерної рівності, протидію торгівлі людьми, відповідає за надання статусу багатодітної родини, відповідає за ведення кадрової роботи - 44-01-64
Давіденко Ірина Олександрівна Начальник служби у справах дітей Управління Здійснює керівництво службою, відповідає за соціальний захист дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 44-03-78

Перелік адміністративних послуг, які надаються Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради

08-01 Надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу, дарування житла, яке належить на праві приватної власності (користування) малолітній (неповнолітній) дитині
08-02 Надання дозволу на укладення договору про припинення права на аліменти, у зв’язку з передачею права власності на житло малолітній (неповнолітній) дитині
08-03 Надання дозволу на тимчасове користування житлом, яке належить на праві приватної власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування
08-04 Надання дозволу на розподіл особових рахунків квартири (житлового будинку), право власності (користування) яким має малолітня (неповнолітня) дитина
08-05 Надання дозволу на визначення місця проживання дитини (встановлення порядку побачення) з одним з батьків при розірванні шлюбу батьків
08-06 Надання дозволу на встановлення опіки (піклування)
08-07 Надання дозволу на відрахування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з учбових закладів
08-08 Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї
08-09 Відновлення втрачених посвідчень батьків або дітей з багатодітної сім’ї
08-10 Подовження строку дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї
08-11 Видача посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, у зв’язку з досягненням дитиною шестирічного віку

Участь м. Бахмут у реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня  до дітей та молоді», започаткованої Дитячим  фондом ООН UNISEF

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальні особи за організацію доступу до публічної інформації, яка знаходиться у володінні Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від 28.02.2019 № 28): 

 • Давіденко Ірина Олександрівна, начальник  служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради;
 • Українець Аіда Самвелівна, начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

Відповідальна особа за оприлюднення інформації у формі відкритих даних:

Махничева Людмила Олексіївна - начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління від 02.03.2018 №40)

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Дорадчі органи:


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально