Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Депутати Артемівської міської ради 5-го скликання ( 2006-2011 р.р.)

Переглядів: 3382

Список депутатів Артемівської міської ради 5-го скликання ( 2006-2011 р.р.)

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження Посада (заняття) Місце роботи Контактні телефони
1 АНДРЄЯНОВ
Геннадій Ілліч
07.04.1945 Учитель технічної праці Загальноосвітня школа № 15 7-29-69,
7-29-70
2 АЛЕНГОС
Василь Миколайович
08.06.1947 Головний лікар Соледарська міська лікарня 44-25-76
3 БАБЕНКО
Володимир Васильович
06.10.1952 Директор з маркетингу ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» 7-20-01
4 ГРІНФЕЛЬД
Лідія Іванівна
17.12.1951 Учитель російської мови та літератури Загальноосвітня школа № 17 7-34-98
5 БЛЄДНОВ
Валентин Петрович
07.01.1953 Головний лікар Центральна районна лікарня 44-15-63
6 БОГОМОЛОВ
Олександр Сергійович
15.01.1972 Нач. Відділення №22 Банк «Фінанси та кредит» 44-69-69
44-91-52
7 БОРОВИК
Микола Петрович
28.09.1952 Директор ДП «Артемівський завод стінових матеріалів» ЗАТ треста «Донбастрансбуд» 2-33-03
41-23-36
8 БРАТКОВ
Володимир Миколайович
25.09.1937 пенсіонер
9 ВЕЛИЧКО
Володимир Ілліч
26.03.1957 Керівник апарата Артемівська міська організація Партії регіонів 44-03-81
44-03-82
10 ВІТЯЗЬ
Володимир Михайлович
06.01.1958 Головний лікар Стоматологічна поліклініка 44-71-71
11 ГАЙДУКОВА
Тетяна Никифорівна
20.01.1960 Секретар Артемівської міської організації ПСПУ Тимчасово не працює
12 ГАРКАВЦЕВА
Лілія Дмитрівна
19.02.1964 Директор ПП «Жилсервіс-1» 44-13-86
13 ГЕЙЛЛЕР
Юрій Борисович
17.10.1943 заступник директора Артемівське комунальне підприємства «БАХМУТ-ВОДА» 44-19-94
14 ГЕРЦОВСКИЙ
Ігор Миколайович
02.04.1973 Головний інженер ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» 7-31-07
15 ГІРЧАК
Віктор Іванович
10.07.1951
16 ГОЛОВАЧ
Олег Вікторович
07.03.1962 Директор ВАТ «Тандем» 3-12-82
17 ГОНТАРЬОВ
Андрій Леонідович
19.09.1968 Приватний підприємець
18 ГОНЧАРЕНКО
Михайло Борисович
25.02.1974 Виконавчий директор, член Ради директорів ВАТ «Укрпідшипник»
19 ГЛУЩЕНКО
Евген Сергійович
29.05.1954 механік по тепловозам, руд.№1,3 ДПО «Артемсіль» 44-20-30
20 ГРЕБЕЛЬНИЙ
Артур Вікторович
22.11.1962 Комерційний директор ВАТ «Артемівський завод по обробці кольорових металів» 3-14-12
21 ДАДАШОВ
Ордаш Саліхович
12.02.1963 Директор ТОВ «Укрелектромережбуд» 44-53-92
44-53-98
22 ДЕМЕНКОВ
Сергій Іванович
16.01.1954 Директор КП «Артемівськміськелектроавтотранс» 44-11-95
23 ДМИТРОЦ
Світлана Володимирівна
03.02.1969 Бухгалтер-касир ТОВ ВКП «ДЕМІ» 44-63-23
24 ДОЛИНСЬКА
Валентина Іванівна
24.10.1951 Заступник директора з маркетингу ЗАТ „Артемівський машинобуді-вний завод „Вістек” 44-69-24
25 ЗАХАРЕНКО
Володимир Степанович
28.10.1945 Директор рудника №7 ДПО „Артемсіль” 44-25-00
44-20-50
26 ІГНАТОВ
Олександр Євгенович
08.12.1970 Начальник господарчого управління ВАТ «Укрпідшипник» 44-25-00
44-20-50
27 КАЛЕВАТИХ
Микола Миколайович
15.04.1953 Начальник Автобаза залізничної станції Артемівськ 41-23-34
28 КАПЛЕНКО
Ольга Петрівна
08.12.1947 Директор Заганоосвітня школа №12 3-14-42
29 КАПУСТІН
Олег Анатолійович
20.08.1967 Міліціонер (Донецьк) ВК батальону Міжрегіональний відділ Держав-ної служби охорони (МВДСО) при УМВД України в Донецькій області 3039643
30 КІСІЛЬ
Віталій Вікторович
13.11.1972 Приватний підприємиць Керівник діспетчерської служби «061» 3-15-51
31 КІЩЕНКО
Світлана Іванівна
12.04.1963 Директор Загальноосвітня школа №15 7-29-69
7-29-70
32 КОБІЗЄВА
Олена Вікторівна
05.07.1954 Секретар міської ради Артемівська міська рада 44-02-46
33 КОРЧЕВСЬКИЙ
Анатолій Сергійович
16.11.1947 Директор РУ «Укрпромводчермет» 48-37-78
48-38-05
34 КОЦКАЛО
Іван Вячеславович
05.05.1975 Директор ТОВ «Острів» 44-62-77
44-64-90
35 ЛИХОЛІТ
Ігор Валентинович
28.05.1970 Нач.відділення «Донгорбанк» м.Горлівка
36 ЛУТАЙ
Сергій Миколайович
09.07.1973 Заступник декана електротехнічного факультету Українська інженерно-педагогічна академія 44-86-39
44-86-53
37 МАЛАЗОНІЯ
Годердзі Джинджикоєвич
29.09.1966 Директор ТОВ „Арт-Дон” 3-14-49
38 МАЛЬОВАНА
Вікторія Володимирівна
25.11.1965 Помічник генерального директора ЗАТ „Завод шампанських вин” 48-00-24
48-00-13
39 МЕРКУЛОВ
Ігор Анатолійович
04.08.1968 Виконавчий директор ТОВ „Кнауф Гіпс Донбас” 44-37-00
40 МИРОШНІЧЕНКО
Віктор Миколайович
14.02.1964 Директор ТОВ ВФ „Гідрозалізобетон” 48-37-69
48-37-79
41 НІКІТЕНКО
Олексій Миколайович
28.10.1974 Генеральний директор ВАТ „Фітофарм” 3-20-63
42 НІКОЛАЄВ
Віктор Григорович
03.02.1946 Директор Артемівська автошкола ТСОУ 48-09-29
48-09-30
48-09-31
43 ОПАНАСЕНКО
Ольга Михайлівна
27.04.1965 Начальник участку рекультивації ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» 7-35-90
7-35-93
44 ПАРЖИЦЬКИЙ
Вячеслав Вячеславович
03.04.1971 Директор Артемівське музичне училище
ім. І.Карабиця
44-52-05
45 ПИРІН
Сергій Миколайович
01.12.1961 Генеральний директор ДПО „Артемсіль” 44-20-00
44-25-00
46 ПРОКОПЕНКО
Володимир Олександрович
20.09.1937 Голова профспілкового комітету ВАТ „Артемівський завод по обробці кольорових металів” 44-98-21
3-14-13
47 РАДКОВСЬКИЙ
Артур Анатолійович
25.08.1970 Спортсмен, збірна України Параолімпійський комітет 3-05-28
48 РОМАНЧЕНКО
Валентина Григорівна
30.01.1948 Головний лікар Комунальна лікувальна профілак-тична установа (міський протиту-беркульозний диспансер) 44-86-78
49 САБАЄВ
Всеволод Володимирович
06.03.1969 Начальник енергослужби ВАТ „Артемівський завод по обробці кольорових металів” 44-98-31
50 СЕВЕРІНОВ
Михайло Володимирович
16.01.1942 Референт генерального директора ВАТ „Артемівський завод по обробці кольорових металів” 3-15-15
51 СКИРДА
Ігор Володимирович
06.09.1968 Директор Дитяча юнацька спортивна школа міськспорткомітету 44-04-61
52 СОЛОВЕЙ
Володимир Іванович
25.03.1954 Директор ТОВ Будівельне управління «Артемівськтрансбуд» 44-13-96
53 ТКАЧЕНКО
Сергій Володимирович
21.04.1961 Інженер з НС і ГЗН РУ ГПП «Укрпромводчермет» 48-38-04
48-37-78
54 ТРИЖОН
Сергій Анатолійович
28.09.1966 Помічник ген. директора по персоналу ВАТ «АЗОКМ» 44-98-15
55 ТРУБІНА
Тетяна Василівна
30.01.1957 бухгалтер Артемівська міська організація Партії регіонів 44-89-04
56 ЧУЙКО
Ольга Володимирівна
14.03.1964 Ст. прийомо-здавач вантажів та багажу Станція «Сіль» Донецької залізниці 44-70-476
57 ШИНКАРЕНКО
Олександр Григорович
25.12.1959 Голова організації Артемівська міська організація Партії регіонів 44-03-81
58 ШПИЧКА
Віталій Вікторович
16.06.1971 Начальник цеха ВАТ „Артемівський завод по обробці кольорових металів” 44-98-13
59 ЮРЧЕНКОВА
Марина Олександрівна
16.12.1973 заступник директора ТОВ
«Артпромсоюз»
48-11-29
48-11-32
60 ЯТЧЕНКО
Микола Іванович
21.03.1954 Генеральний директор ЗАТ „Артемівський машинобудівний завод
«Вістек»
44-69-24

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально