Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 257 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

С П И С О К ДЕПУТАТІВ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6-го СКЛИКАННЯ (2010-2017р.р.)

Переглядів: 16812
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Посада (заняття) Місце роботи Телефон Партійність, фракція, Мажоритарник/ За списком партії
1 АКУЛОВА Альона Львівна 11.03.1978 Начальник Центру поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» р.тел. 44-01-22 Безпартійний, позафракційна,
виборчий округ №10
2 БАБЕНКО Володимир Володимирович 20.09.1970 Приватний підприємець р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційний,
виборчий округ №15
3 БАРБУЛІНА Юлія Миколаївна 17.06.1985 юрісконсульт ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 050-422-3369 Безпартійний, позафракційна, за списком Партії регіонів
4 БЛАГОВІСНИЙ Сергій Володимирович 05.04.1965 Тимчасово не працює 050-261-8267 Безпартійний, фракція ПР за списком Партії регіонів
5 БОЙКО Валерій Анатолійович 04.01.1960 Директор ТОВ «Артемтранс» 095-377-4996 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ № 2
6 БОЙКО Володимир Петрович 21.07.1953 Пенсіонер д.тел. 3-70-30 Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
7 БОНДАРЄВ Олександр Володимирович 17.01.1969 Директор КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» прийм. 44-90-75 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №9
8 ВЕЛИЧКО Володимир Ілліч 26.03.1957 пенсіонер 44-89-04 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
9 ВІТЯЗЬ Володимир Михайлович 06.01.1958 Головний лікар КЗОЗ Бахмутська стоматологічна поліклініка прийм. 44-71-71 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
10 ГОВОРУН Раїса Анатоліївна 03.11.1953 Вчитель, Загальноосвітня школа №18 066-051-7011 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №21
11 ГОЛУБЄВ Олександр Вікторович 26.10.1959 Директор ТОВ «Ді Ті Джі електрик» прийм. 44-05-65 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №12
12 ДМИТРОЦ Світлана Володимирівна 03.02.1969 Начальник відділу кадрів ПП «Торгівельно-промисловий комплекс» р.тел. 44-63-23 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
13 ДОЦЕНКО Дмитро Миколайович 11.08.1973     член ПР, фракція ПР виборчий округ №25
14 ЗАХАРЕНКО Володимир Степанович 28.10.1945 Керівник штабу ветеранів ДП «Артемсіль» прийм. 44-40-46 член ПР, фракція ПР виборчий округ №24
15 ЗІНЧЕНКО Наталя Леонідівна 31.10.1975 Начальник відділу місцевого податку і зборів, екологічного податку та рентної плати Артемівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
16 ЗИКОВ Юрій Ананійович 15.09.1961 Приватний підприємець   Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
17 ІВАНКОВ Володимир Володимирович 08.09.1978 Генеральний директор ТОВ «БАХМУТ-АГРО» помічник депутата
Кочрга Максим Володимимрович
095-578-7365
Безпартійний, позафракційний виборчий округ №22
18 КАЛЕВАТИХ Микола Миколайович 15.04.1953 Пенсіонер 050-577-1262 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №23
19 КАПЛЕНКО Ольга Петрівна 08.12.1947 Пенсіонер р.тел. 44-02-46 член ПР, позафракційна виборчий округ №13
20 КІЩЕНКО Світлана Іванівна 12.04.1963 Секретар Бахмутської міської ради р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №27
21 КОЛОМІЄЦЬ Валерій Віталійович 19.12.1963 Декан Електро- технологічного факультету Української інженерно- педагогічної академії прийм. 44-86-53 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
22 КОТОВА
Оксана Михайлівна
17.11.1965 Заступник головного лікаря з медичної частини Часовоярської міської лікарні №3 член ПР, фракція ПР виборчий округ №28
23 КРАСНОЖОН Наталія Миколаївна 11.07.1958 Директор КЗ «Бахмутський медичний коледж» прийм. 3-03-38 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №17
24 ЛЕЩІНЕР Вікторія Наумівна 07.04.1975 Директор ТОВ «Культурно- розважальний комплекс «Победа» р. тел. 48-27-12 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
25 ЛУТАЙ Сергій Миколайович 09.07.1973 Доцент Електро- технологічного факультету Української інженерно- педагогічної академії прийм. 44-86-53 Безпартійний, Позафракційний за списком Партії регіонів
26 МАКОВСКИЙ Олександр Олександрович 12.05.1982 1 секретар Артемівської ГК ЛКСМУ (тимчасово не працює) дом. тел. 44-02-38 член КП, група КП, за списком Комуністичної партії
27 МАЛАЗОНІЯ Годердзі Джинджикоєвич 29.09.1966 Директор ТОВ «Арт-Дон» р.тел. 3-14-49 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №11
28 МАЛЬОВАНА Вікторія Володимирівна 25.11.1965 Заступник генерального директора ПрАТ «АртВайнери» прийм. 48-00-24 член ПР, фракція ПР виборчий округ №20
29 МЕЛЬНИКОВА Світлана Леонідівна 19.12.1976 Головний лікар Бахмутської центральної районної лікарні р.тел. 3-02-55 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
30 МИРОШНИЧЕНКО Віктор Миколайович 14.02.1964 член ПР, фракція ПР виборчий округ №30
31 НІКІТЕНКО Олексій Миколайович 28.10.1974 Голова правління ПрАТ «Фітофарм» прийм. 3-20-63 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №7
32 ОДОЛАДОВ Дмитро Олександрович 14.12.1973 Головний технічний інспектор праці Донецькогой обласного комітету профспілки металургів та горняків України м. Краматорськ р.тел. 44-03-81 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
33 ПАНТЄЄВ Валерій Олександрович 16.12.1970 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
34 ПАРЖИЦЬКИЙ Вячеслав Вячеславовоич 03.04.1971 Директор Бахмутського коледжу мистецтв ім.Карабиця прийм. 44-52-05 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №6
35 РАДКОВСЬКИЙ Артур Анатолійович 25.08.1970 Пенсіонер дом .тел. 3-05-28 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
36 САБАЄВ Всеволод Володимирович 06.03.1969 Начальник енергослужби ТОВ «Завод кольорових металів» прийм. 3-14-13 р.тел. 44-98-31 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №18
37 САВОСТІНА Ольга Яківна 30.01.1958 Начальник цеху ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 44-38-22 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №26
38 САКАЛИ Володимир Васильович 02.05.1962 Приватний підприємець прийм. 2-08-03 член ПР, фракція ПР виборчий округ №5
39 СЕВЕРІНОВ Михайло Володимирович 16.01.1942 Пенсіонер тел. 050-315-9420 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
40 СИТНИКОВ Сергій Анатолійович 13.04.1955 Пенсіонер р.тел. 3-14-44 Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
41 СКИРДА Ігор Володимирович 06.09.1968 Директор КПНЗСП "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради" прийм. 44-04-61 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
42 СКОК Тетяна Володимирывна 02.04.1961 Пенсіонер Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
43 СКРИПНИК Вікторія Вікторівна 14.05.1967 Головний геолог ДП «Артемсіль» прийм. 44-20-50 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
44 СЛЄСАРЄВ Валерій Валерійович 24.06.1987 Приватний нотаріус Бахмутський міський нотаріальний округ Донецької області р.тел. 44-55-40 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
45 СМАГА Галина Леонідівна 04.04.1963 Директор Соледарської загальноосвітної школи №13 прийм. 44-20-79 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
46 СОРОКА Ігор Володимирович 09.04.1974 Заступник начальника юридичного відділу ДП «Артемсіль» р.тел. 44-25-05 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
47 СОТНИКОВ Роман Геннадійович 08.06.1978 Приватний підприємець ПП "АРТХОЛ" р. тел. 44-84-64 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
48 ТРЕТЬЯКОВ Костянтин Михайлович 05.11.1960 Пенсіонер Безпартійний, позафракційний виборчий округ №29
49 ТРИЖОН Сергій Анатолійович 28.09.1966 Помічник ген. директора з персоналу та соц. питань ТОВ «Завод кольорових металів» р. тел. 44-98-15
прийм. 3-14-13
Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №4
50 ТРУБЕКО Олександр Володимирович 21.10.1949 Інженер з метрології ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» Безпартійний, фракція ПР за списком Партії регіонів
51 ТРУЩІН Сергій Миколайович 28.05.1978 Директор КП «БАХМУТ –ВОДА» р.тел. 44-19-94 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
52 ЧЕПУРІН Артем Юрійович 04.01.1980 Приватний підприємець р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №3
53 ШИНКАРЕНКО Олександр Григорович 25.12.1959 Пенсіонер р. тел. 44-89-04 член ПР, фракція ПР виборчий округ №1
54 ШПИЧКА Віталій Вікторович 16.06.1971     член ПР, фракція ПР виборчий округ №16
55 ШРАМКО Вячеслав Миколайович 07.10.1976 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №19

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально