Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.02.2016 №38

Переглядів: 746

Про внесення змін до складу  комісії  з  питань  захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради та Положення про неї

Розглянувши службову записку від 14.01.2016 № 01-0116-06 начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. щодо внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради та Положення про неї,  у зв’язку із кадровими змінами, які відбулися у складі комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради,  затвердженому рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.05.2015 № 110,  відповідно до  Закону України  від 24.01.95 № 20/95-ВР «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» із внесеними до нього змінами, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» із внесеними до неї змінами, Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.02.2015 № 39, керуючись ст.ст. 32, 34, 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Внести та затвердити наступні зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини  при  виконкомі Артемівської  міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.05.2015 № 110:
  1. Вивести зі складу комісії:
   1. Соленка Сергія Олексійовича;    
   2. Сологуб Олену Іванівну.     
  2. Ввести до складу комісії членами комісії:
   1. Микиту Віталія Валерійовича, оперуповноваженого Артемівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, старшого лейтенанта поліції (за згодою);
   2. Новикову  Вікторію Гівіївну,  заступника начальника з питань лікувально-профілактичної допомоги населенню відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради.
  3. Змінити прізвище члена комісії Кулікової Вікторії Вікторівни на Лепетень Вікторію Вікторівну.
 2. Внести та затвердити наступні зміни до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.02.2015 № 39 (далі – Положення):
  1. У  підпункті  4.2   розділу  ІV.  «Організація   діяльності комісії»  Положення слова «представники Артемівського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області» замінити словами «представники Артемівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області».
 3. Організаційне  виконання  рішення  покласти  на  управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева).
ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.02.2016 №38
Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Артемівської міської ради та Положення про неї
10.45 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально