Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.12.2014 №261

Переглядів: 547

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, які надаються товариством з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» бюджетним установам та іншим споживачам (крім населення)

Втратило чинність на підставі

Розглянувши лист від 18.11.2014  № 01-3639-07 товариства з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ»  щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання на 2015 рік, які надаються ТОВ «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» бюджетним установам та іншим споживачам (крім населення), згідно  розрахунку собівартості на послуги теплопостачання по ТОВ «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» на 2015 рік, розробленого ТОВ «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ»,  враховуючи позитивний висновок Управління економічного розвитку Артемівської міської ради (лист від 24.11.2014 до№01-3639-07), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» із внесеними до неї змінами, Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування  та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869, із внесеними до нього змінами, керуючись п.п. 2 п. а) ст. 28, ст..ст. 52,59,73 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» із внесеними до нього змінами, Законом України  від 02.06.2005 № 2633-IV «Про теплопостачання» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити тарифи на послуги з централізованого теплопостачання на 2015 рік, які надаються товариством з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ»  бюджетним установам та іншим споживачам (крім населення) (далі - тарифи) згідно з додатком.
 2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» (Баланчук) здійснити в установленому порядку оприлюднення тарифів, встановлених цим рішенням, шляхом розміщення у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
 3. Визначити, що дане рішення набирає чинності через 15 днів після оприлюднення тарифів, встановлених цим рішенням, у місцевих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
 4. Вважати таким, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачає чинність рішення  виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.02.2014 № 30 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» бюджетним установам та іншим споживачам (крім населення)».
 5. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» (Баланчук), відділ розвитку міського  господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Головкіну О.А.

Міський голова                                                                   О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.12.2014 №261
Про встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, які надаються товариством з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР-ІНВЕСТ» бюджетним установам та іншим споживачам (крім населення)
13.58 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально