Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 136 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.04.2016 №88

Переглядів: 266

Про затвердження нового складу комітету з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у  м.  Бахмуті та Умов конкурсу

Розглянувши службову записку від  29.02.2016 № 01-0806-06 начальника відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради Жеребятьєвої С.В. щодо затвердження нового складу  комітету з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті та Умов конкурсу, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» в редакції від 23.02.2006 № 3492 - ІV із внесеними до нього змінами, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 № 1184, із внесеними до них змінами, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, із внесеними до нього змінами, керуючись ст. ст. 30, 52, Закону України від 21.05.97  № 280/97- ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити:
  1. Новий склад комітету з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті (далі - комітет), (додається).
  2. Умови конкурсу з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті (далі – Умови конкурсу), (додається).
 2. Комітету (Головкіна):
  1. У своїй діяльності керуватися Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів  на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, із внесеними до нього змінами, та Умовами конкурсу, затвердженими цим рішенням.
  2. Забезпечити в установленому законодавством порядку оприлюднення у місцевих засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб - сайті Артемівської міської ради оголошення про проведення конкурсу.
 3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.03.2009 № 136 «Про утворення комітету з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Артемівську».
 4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва).
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Головкіну О.А.

Міський голова                                                         О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.04.2016 №88
Про затвердження нового складу комітету з визначення на конкурсних засадах робочого органу з підготовки матеріалів для забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті та Умов конкурсу
23.25 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально