Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 17.03.2016 №52

Переглядів: 662

Про підсумки роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді з  сімями, дітьми та молоддю за 2015 рік

Розглянувши довідку від 11.02.2016 № 01-0536-06 директора Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді       Хворастухіної Л.В. про підсумки роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, дітьми та молоддю за 2015 рік, згідно з  планом роботи виконавчих органів  Артемівської міської ради на І квартал 2016 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 16.12.2015 № 271, відповідно до  Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» в редакції від 23.03.2000 №1613-ІІІ із внесеними до нього змінами, Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» в редакції від 15.01.2009 №878-VI із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст.32,34,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Довідку директора Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хворастухіної Л.В. про підсумки роботи  Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, дітьми та молоддю за 2015 рік прийняти до відома.
 2. Визнати роботу Артемівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді задовільною.
 3. Артемівському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Хворастухіна):
  1. Посилити роботу щодо контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом вибіркового обстеження окремих сімей одиноких матерів.
  2. Активізувати роботу щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та надання психологічної, соціальної адаптації учасникам антитерористичної операції.
  3. Продовжити роботу щодо соціальної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції на тимчасове перебування на територію Артемівської міської ради.
 4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.03.2015 № 54 «Про стан роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, дітьми та молоддю в 2014 році».
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Артемівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Хворастухіна).
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Куліш Т.А..

  Міський голова                                                                                     О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 17.03.2016 №52
Про підсумки роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, дітьми та молоддю за 2015 рік
33.16 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально