Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.05.2016 №109

Переглядів: 348

Про організацію влітку 2016  року оздоровлення та відпочинку дітей,що мешкають на територіїБахмутської міської ради

Розглянувши довідку від 01.04.2016№ 01-1393-06 начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської (після перейменування – Бахмутської) міської ради Махничевої Л.О. про організацію влітку 2016 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Бахмутської міської ради, з метою  створення у літній період 2016 року умов для повноцінного відпочинку, покращення стану здоров`я дітей, що мешкають на території Бахмутської міської ради, згідно з  планом роботи виконавчих органів Бахмутської міської ради на ІІ квартал 2016 року, затвердженим рішенням виконкому Бахмутськоїміської ради від 17.03.2016 № 65, відповідно до Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, керуючись Законом України від 04.09.2008  № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними до нього змінами, ст. ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Довідку начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О. про організацію влітку 2016 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Бахмутської міської ради, прийняти до відома.
 2. Затвердити:
  1. План заходів щодо організації влітку 2016 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Бахмутської міської ради (додається).
  2. Склад  міської міжвідомчої комісії з організації влітку 2016 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Бахмутськоїміської ради (додається).
  3. Склад комісії із розподілу  путівок для оздоровлення  у літній період 2016 року дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки (додається).
  4. Кошторисну вартість путівки до Артемівського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку “Вогник” на 2016 рік – 2500,00  грн. (перебування у таборі 21 день) для однієї дитини (додається).
 3. Державному підприємству “Артемсіль” (Доля),   Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Рубцова) забезпечити  своєчасне відкриття дитячих оздоровчих таборів.
 4. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко) спільно з Управлінням освіти Бахмутської міської ради (Рубцова) вирішити питання фінансування витрат Управління освіти Бахмутської міської ради на оздоровлення  в дитячих оздоровчих таборах в 2016 році дітей,  які потребують соціальної уваги та підтримки, згідно кошторису витрат (додається).
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутськоїміської ради (Махничева), Управління освіти Бахмутської міської ради (Рубцова), Фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Куліш Т.А., першого заступника міського голови  Савченко Т.М.

  Заступник міського голови                                           О.А.Головкіна

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.05.2016 №109
Про організацію влітку 2016 року оздоровлення та відпочинку дітей,що мешкають на територіїБахмутської міської ради
65.16 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально