Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 88 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.05.2016 №115

Переглядів: 640

Про організацію та визначення видів громадських робіт на території м. Бахмута у 2016 році

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши службову записку від 06.04.2016 № 01-1477-07 директора Артемівського міського центру зайнятості Лещенко І.В. щодо організації та визначення видів громадських робіт на території м. Бахмута у 2016 році, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб на території м. Бахмута, задоволення суспільних потреб територіальної громади м. Бахмута, відповідно до ст. ст. 17, 18, 20, 24, 31 Закону України від 05.07.2012 № 5067-VІ «Про зайнятість населення» із внесеними до нього змінами, Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175, із внесеними до нього змінами, Програми зайнятості населення на території Артемівської міської ради на період до 2017 року, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 24.04.2013 № 6/38-673, керуючись ст. ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визначити:
  1. Види громадських робіт, які можуть бути організовані у 2016 році на території м. Бахмута, і задовольнятимуть суспільні потреби територіальної громади м. Бахмута та сприятимуть її соціальному розвитку, згідно переліку (додаток 1).
  2. Роботодавців, за участю яких у 2016 році планується організація громадських робіт на території м. Бахмута, згідно переліку (додаток 2).
 2. Відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), Управлінню культури Бахмутської міської ради (Максименко),  Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) спільно з Артемівським міським центром зайнятості (Лещенко) провести роботу щодо укладання договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації з роботодавцями згідно з цим рішенням.
 3. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко), Артемівському міському центру зайнятості (Лещенко) у межах наявного фінансового ресурсу здійснювати фінансування організації громадських робіт у 2016 році у роботодавців за рахунок коштів міського бюджету м. Артемівська і Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття згідно з цим рішенням.
 4. Визнати таким, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачає чинність рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.12.2015 № 290 «Про організацію та визначення видів громадських робіт на території м. Артемівська у 2016 році».
 5. Організаційне виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), Управління культури Бахмутської міської ради (Максименко), Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко), Артемівський міський центр зайнятості (Лещенко).
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступників міського голови Головкіну О.А., Куліш Т.А., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Заступник міського голови                                                                    О.А. ГОЛОВКІНА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.05.2016 №115
Про організацію та визначення видів громадських робіт на території м. Бахмута у 2016 році
29.36 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально