Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 22.06.2016 №149

Переглядів: 332

Про затвердження складу робочої групи з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради та Положення про неї

Втратило чинність на підставі:

 

Розглянувши службову записку від 22.06.2016   № 01-2793-06   начальника управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіної І.В. щодо затвердження складу робочої групи  з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради та Положення про неї,   відповідно до Закону України від 20.10.2014 № 1706-VІI «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» із внесеними до нього змінами,  постанов Кабінету Міністрів України: від 01.10.2014  № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» із внесеними до неї змінами, від 08.06.2016 № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», керуючись ст.ст. 34,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити:
  1. Склад робочої групи  з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради (додається).
  2. Положення про робочу групу  з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради (додається).
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) за наявності інформації та отримання повідомлень, рекомендацій відповідних служб, складати графіки здійснення додаткових  перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради та надавати їх на затвердження заступнику міського голови за розподілом обов’язків.
 3. Робочій групі з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради:
  1. У своїй діяльності керуватися Порядком здійснення контролю за проведенням соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 08.06.2016 № 365.
  2. Забезпечити додатковий контроль фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради шляхом здійснення перевірок матеріально-побутових умов сім’ї згідно затверджених  графіків.
 4. Організаційне забезпечення виконання рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), Артемівське  об’єднане  управління  Пенсійного фонду України  Донецької області  (Піскун).                       
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на  заступника міського голови  Куліш Т.А.

Перший заступник міського голови                                                         Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 22.06.2016 №149
Про затвердження складу робочої групи з питань здійснення додаткового контролю фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб на території Бахмутської міської ради та Положення про неї
27.38 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально