Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення Артемівської міської ради від 25.12.2013 №6/46-884

Переглядів: 1079
сессия : 

Про затвердження Положення про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради

Розглянувши службову записку від 03.12.2013 №01-6015-06 голови комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради Лиса В.М. щодо затвердження Положення про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради, з метою упорядкування та вдосконалення роботи комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради, відповідно до Закону України від 15.05.2003  №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», із внесеними до нього змінами, Закону України «Про фізичну культуру і спорт» в редакції від 17.11.2009 N1724-VI, із внесеними до нього змінами, керуючись ст.26, п.4 ст.54 Закону України від 21.05.97 № 280/97– ВР  “Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення (нова редакція) про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради (додається).
  2. Голові комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради Лису В.М. надати Положення про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради, затверджене цим рішенням на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Артемівської міської  ради від 25.10.2006 № 5/8-154 «Про затвердження Положення про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради».
  4. Організаційне виконання рішення покласти на комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради (Лис), заступника міського голови Петриєнко Т.В.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко).

Міський голова                                                                          О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 25.12.2013 №6/46-884
Про затвердження Положення про комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради
30.88 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально