Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 103 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Артемівської міської ради від 29.01.2014 №6/47-912

Переглядів: 641
сессия : 

Про надання дозволу Концесіонеру-товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» на списання майна комунальної власності територіальної громади м.Артемівська

Заслухавши інформацію від 24.12.2013 №01-6455-06 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо надання дозволу Концесіонеру - товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» на списання майна комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, враховуючи експертний висновок про неможливість використання обладнання за прямим первісним призначенням від 10.10.2013 року №10/10/13, виконаний приватним підприємством «Спецброксервіс», висновок постійно діючої комісії щодо узгодження списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради від 20.12.2013 року, відповідно до умов концесійного договору, укладеного між Концесієдавцем - Артемівською міською радою та Концесіонером - товариством з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» від 24.07.2007, із внесеними до нього змінами, відповідно до Порядку організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської  міської ради від 26.09.2012 №6/28-504, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України  від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА :

 1. Надати дозвіл Концесіонеру - товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» на списання майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, яке знаходиться на його балансі згідно переліку  (додається).
 2. Концесіонеру - товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» (Повиленас) в місячний термін в установленому порядку:
  1. Підготувати акти списання майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, визначеного у додатку до цього рішення, та надати їх до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
  2. Оприбуткувати матеріали від розукомплектування майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, визначеного у додатку до цього рішення, у відповідності із діючим законодавством, і надати до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) документи про їх оприбуткування.
  3. Після оприбуткування матеріалів від розукомплектування майна, у відповідності із діючим законодавством, надати звіт про списання майна (основних засобів) до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
 3. Дозволити Концесіонеру - товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» направити кошти,  отримані в результаті списання майна на модернізацію обладнання та/або придбання нових матеріальних цінностей.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» (Повиленас),  Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Головкіну О.А.
 5. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

Міський голова                                                              О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 29.01.2014 №6/47-912
Про надання дозволу Концесіонеру-товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» на списання майна...
22.99 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально