Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Артемівської міської ради від 26.02.2014 №6/48-938

Переглядів: 2457
сессия : 

Про відзнаки Артемівської міської ради

Втратило чинність на підставі:

Внесени зміни:

Розглянувши службову записку від 28.01.2014 № 01-0390-06 головного спеціаліста з кадрової роботи Артемівської міської ради Ільїної Т.О. щодо заснування відзнак Артемівської міської ради та затвердження Положень про них, з метою заохочення і стимулювання громадян та колективів за досягнення в різних сферах життєдіяльності, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста Артемівська, створення матеріальних та духовних цінностей, відповідно до Закону України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних» із внесеними до нього змінами, Указів Президента України від 02.12.95 № 1116/95 «Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв» із внесеними до нього змінами, від 30.05.2012 №365/2012 «Про відомчі заохочувальні відзнаки» із внесеними до нього змінами, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.97 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Заснувати відзнаки Артемівської міської ради:
  1. Почесна грамота Артемівської міської ради.
  2. Почесна грамота виконкому Артемівської міської ради.
  3. Подяка Артемівської міської ради.
 2. Затвердити:
  1. Положення про Почесну грамоту Артемівської міської ради (додається).
  2. Положення про Почесну грамоту виконкому Артемівської міської ради (додається).
  3. Положення про Подяку Артемівської міської ради (додається).
 3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) щорічно передбачати в міському бюджеті м. Артемівська асигнування на придбання бланків Почесних грамот і Подяк та виплату грошової винагороди до них.
 4. Загальному відділу Артемівської міської ради (Іонцева), відділу бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради (Мироненко) забезпечувати придбання бланків Почесних грамот і Подяк, в межах обсягу коштів міського бюджету м. Артемівська, передбачених на ці цілі.
 5. Відділу бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради (Мироненко) забезпечувати виплату та облік грошових винагород до Почесної грамоти Артемівської міської ради і Почесної грамоти виконкому Артемівської міської ради у розмірах, визначених у відповідних додатках до цього рішення.
 6. Головному спеціалісту з кадрової роботи Артемівської міської ради Ільїній Т.О. забезпечувати отримання згоди на збір та обробку персональних даних за формою згідно з додатком та підготовку необхідних документів щодо нагородження Почесними грамотами Артемівської міської ради, Почесними грамотами виконкому Артемівської міської ради і Подяками Артемівської міської ради для розгляду їх на засіданнях виконкому Артемівської міської ради і міським головою, а також облік нагороджених.
 7. Організаційному відділу Артемівської міської ради (Чернікова) надавати спеціалістам з кадрової роботи Артемівської міської ради необхідну допомогу в організації заходів по нагородженню відзнаками Артемівської міської ради.
 8. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Артемівської міської ради від 31.03.2004 №4/10-324 «Про затвердження положень про Почесну грамоту і Подяку Артемівської міської ради та Почесну грамоту виконкому Артемівської міської ради».
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  Артемівської міської ради з питань  депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко), постійну комісію Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                  О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 26.02.2014 №6/48-938
Про відзнаки Артемівської міської ради
25.37 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально