Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення Артемівської міської ради від 24.12.2014 №6/59-1118

Переглядів: 1135
сессия : 

Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради (нова редакція)

Втратило чинність:

Розглянувши службову записку від 19.11.2014 №01-3658-06 начальника відділу надання адміністративних послуг Артемівської міської ради Румянцевої М.Ю. щодо визначення у новій редакції переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради,  з метою забезпечення на території Артемівської міської ради організації та належної доступності адміністративних послуг, відповідно до Закону України від 06.09.2005 №2806-ІV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, Закону України від 19.05.2011 №3392-VI «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, Закону України від 06.09.2012 №5203-VІ «Про адміністративні послуги» із внесеними до нього змінами, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», керуючись ст.ст.26,59 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Визначити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради (нова редакція), (далі - Перелік) (додається).
 2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб – сайті Артемівської міської ради, крім пунктів 71-86 визначеного ним Переліку, які набирають чинності з 01.01.2015 року.
 3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Артемівської міської ради:
  від 25.12.2013 №6/46-879 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради»;
  від 25.06.2014 №6/52-1023 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради».
 4. Суб’єктам надання адміністративних послуг, визначеним у Переліку, в установленому законодавством порядку, розробити (внести зміни), затвердити та надати до відділу надання адміністративних послуг Артемівської міської ради інформаційні та технологічні картки.
 5. Доручити міському голові Реві О.О. підписувати угоди про співробітництво із органами виконавчої влади та їх територіальними підрозділами, з якими Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради співпрацюватиме у сфері надання адміністративних послуг.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на відділ надання адміністративних послуг Артемівської міської ради (Румянцева), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко),  секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                              О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 24.12.2014 №6/59-1118
Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Артемівської міської ради ...
24.55 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально