Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Артемівської міської ради від 25.02.2015 №6/62-1163

Переглядів: 918
сессия : 

Про дачу згоди на прийняття (безоплатно) з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська цілісного майнового комплексу ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ВУЗЛОВА ЛІКАРНЯ СТАНЦІЇ АРТЕМІВСЬК ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

Заслухавши інформацію від 10.02.2015 №01-0347-06 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л.  щодо надання згоди на прийняття  (безоплатно) з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська цілісного майнового комплексу ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ВУЗЛОВА ЛІКАРНЯ СТАНЦІЇ АРТЕМІВСЬК  ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ», керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об`єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Бюджетним кодексом України від 08.07.2010 № 2456-VI  із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об`єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98  № 1482, із внесеними  до нього  змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати згоду на прийняття (безоплатно) з державної власності із сфери управління Міністерства інфраструктури України у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська цілісного майнового комплексу ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ВУЗЛОВА ЛІКАРНЯ СТАНЦІЇ АРТЕМІВСЬК  ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» (код 01112250, вул. Сибірцева,168. м.Артемівськ).
  2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови  Головкіну О.А. 
  3. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.

Міський голова                                                               О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 25.02.2015 №6/62-1163
Про дачу згоди на прийняття (безоплатно) з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська цілісного майнового комплексу ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ВУЗЛОВА ЛІКАРНЯ СТАНЦІЇ АРТЕМІВСЬК ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
16.17 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально