Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1242

Переглядів: 267
сессия : 

Про передачу коштів у 2016 році з міського бюджету м. Артемівська до районного бюджету Артемівського району у вигляді міжбюджетних трансфертів

Розглянувши доповідну записку від № 01-1660-06 від 29.05.2015 начальника управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Сподіної І.В. щодо передачі коштів у 2016 році з міського бюджету м. Артемівська до районного бюджету Артемівського району у вигляді міжбюджетних трансфертів, з метою забезпечення надання комунальною установою «Артемівський районний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» у 2016 році комплексу реабілітаційних послуг дітям-інвалідам, які мешкають  в м. Артемівську, на підставі ст.ст.93, 101 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада      

В И Р І Ш И ЛА :

1. Передати  у 2016 році кошти з міського бюджету м. Артемівська до районного бюджету Артемівського району у вигляді міжбюджетних трансфертів у сумі 35,0 тис.грн., для надання комунальною установою «Артемівський районний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» комплексу реабілітаційних послуг дітям-інвалідам, які мешкають в м. Артемівську.

2. Затвердити текст Договору про передачу коштів у 2016 році з міського бюджету м. Артемівська до районного бюджету Артемівського району у вигляді міжбюджетних трансфертів ( додається ).

3. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому порядку Договір про передачу коштів у 2016 році з міського бюджету м. Артемівська до районного бюджету Артемівського району у вигляді міжбюджетних трансфертів .

4. Організаційне виконання рішення покласти  на фінансове управління Артемівської міської ради  (Ткаченко), першого заступника міського голови Савченко Т.М.    

5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон) , секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 

Секретар Артемівської міської ради                           С.І.Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1242 17.85 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально