Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1248

Переглядів: 685
сессия : 

Про дачу дозволу на відчуження  об’єкту  права комунальної власності територіальної  громади  міста Артемівська, який знаходиться на балансі  Артемівської міської ради 

Розглянувши доповідну записку начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради Фірябової Г.Б. від 28.05.2015   № 01-1659-06 щодо надання дозволу на відчуження об'єкту права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська та надану до неї документацію, враховуючи  звіт  від 26.05.2015 № 28-05-15 про оцінку транспортного засобу, підготовлений суб`єктом оціночної діяльності Кириченком В.Г., відповідно до Положення про порядок приватизації та відчуження об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської  міської ради від 26.03.2014 № 6/49-960, керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл балансоутримувачу майна – відділу бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради (Фірябова)  на відчуження об’єкту права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська шляхом продажу на аукціоні автомобіля  ГАЗ- 31105-121, 2006 року випуску, реєстраційний номер АН2848ВІ (далі-транспортний засіб).

2. Встановити початкову ціну продажу транспортного засобу, визначеного у п.1 цього рішення у розмірі  43288,00 гривень.

3. Визначити:

3.1.Умови відчуження транспортного засобу  визначеного у п.1 цього рішення:

-   продаж об’єкту  юридичним та фізичним особам здійснюється за грошові кошти;

-   транспортування, реєстрація та постановка на облік  здійснюється покупцем самостійно за рахунок власних коштів в місячний термін з дати придбання  майна із дотриманням вимог безпеки;

-   здійснити державну реєстрацію права власності на транспортний засіб згідно чинного законодавства.

3.2. Що, покупець, який відмовився від підписання протоколу чи договору купівлі-продажу транспортного засобу, відшкодовує всі витрати, пов’язані з відчуженням транспортного засобу, а також сплачує неустойку в розмірі 20% ціни, за яку придбаний транспортний засіб.

4. Управлінню муніципального розвитку  Артемівської міської ради (Гладка) організувати і провести аукціон з продажу транспортного засобу, визначеного у п. 1 цього рішення, в установленому порядку згідно з чинним законодавством  України.

5. Відділу бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради (Фірябова) у відповідності з діючим законодавством:

5.1. За результатами аукціону укласти договір про відчуження транспортного засобу.

5.2.  Здійснити відповідні заходи щодо зняття з обліку автомобіля ГАЗ-31105-121, 2006 року випуску, реєстраційний номер АН2848ВІ.

6. Організаційне  виконання рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку і звітності Артемівської міської ради (Фірябова), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Гладка),  заступника міського голови  Головкіну О.А.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.   

 

Секретар  Артемівської міської ради                                  С.І.Кіщенко  

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1248 16.53 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально