Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення Артемівської міської ради від 01.07.2015 №6/68-1257

Переглядів: 850
сессия : 

Про демонтаж пам’ятників у м. Артемівську

Внесено зміни в п.4:

На виконання п.6 ст.7 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України 09.04.2015 № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи протокол від 15.06.2015 № 3 засідання робочої групи щодо організації виконання у м. Артемівську Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», взявши до уваги чисельні звернення представників громадськості міста, з метою попередження проявів вандалізму та антисоціальних вчинків, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Провести демонтаж пам'ятників:
  1. В.І. Леніну, розташованого за адресою: м. Артемівськ, площа Свободи, 1.
  2. Артему, розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Артема,44.
  3. Е.І. Квірингу, розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Кірова, 42.
  4. Бюст Артема (Ф.А. Сергеєва),  розташованого за адресою:  м. Артемівськ, площа Привокзальна, біля вокзалу Артемівськ ІІ.
 2. Провести демонтаж пам’ятних знаків:
  1. Е.І. Квірінгу, розташованого  за адресою: м. Артемівськ, вул. Артема, 2.
  2. В.Я. Чубар, розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Артема,8.
  3. Артему (Ф.А. Сергеєву), розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Артема 8.
  4. Артему (Ф.А. Сергеєву), розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Радянська, 26.
 3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) визначити джерела фінансування, за рахунок яких буде здійснюватися демонтаж об’єктів, визначених у пунктах 1,2 цього рішення.
 4. Доручити  комунальному підприємству «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев)  забезпечити  проведення  робіт  по демонтажу  пам'ятників, визначених у п.п. 1.1.-1.4. п. 1 цього рішення,,  здійснити їх перевезення до місця зберігання з дотриманням норм діючого законодавства з подальшим  зберіганням в музеї.
 5. Відділу культури Артемівської міської ради (Максименко) здійснити заходи з контролю щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони культурної спадщини під час проведення робіт по демонтажу пам'ятників, визначених  у п.п. 1.1.-1.4. п. 1  цього рішення.
 6. Відповідальність за тимчасове збереження пам'ятників та пам’ятних знаків до вирішення питання щодо їх подальшого використання покласти на заступника міського голови Головкіну О.А.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), відділ культури Артемівської міської ради (Максименко), заступників міського голови Головкіну О.А., Куліш Т.А., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Артемівської міської ради                      С.І. Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 01.07.2015 №6/68-1257
Про демонтаж пам’ятників у м. Артемівську
20.04 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально