Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Артемівської міської ради від 21.10.2015 №6/73-1303

Переглядів: 406
сессия : 

Про встановлення для комунальних унітарних підприємств частини чистого прибутку (доходу), яка підлягає зарахуванню до міського бюджету м. Артемівська

Розглянувши службову записку від 17.09.2015 № 01-3082-06 начальника фінансового управління Артемівської міської ради Ткаченка О.М. «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств частини чистого прибутку (доходу), яка підлягає зарахуванню до бюджету м. Артемівська», відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись п.29 ст.26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити для комунальних унітарних підприємств частину чистого прибутку (доходу), яка підлягає зарахуванню до міського бюджету м. Артемівська у розмірі 15 відсотків від чистого прибутку.

2. Затвердити Положення про порядок і нормативи відрахування до міського бюджету м. Артемівська частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами (додається).

3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) забезпечити в установленому порядку оприлюднення даного рішення шляхом розміщення у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.

4. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення через засоби масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.

5. Вважати такими, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачає чинність рішення Артемівської міської ради від 27.05.2009 № 5/44-872 «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств частини чистого прибутку (доходу), яка підлягає зарахуванню до бюджету міста Артемівська».

6. Організаційне виконання рішення покласти на фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), першого заступника міського голови Савченко Т.М.

7. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійну комісію Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 

 

Міський голова                                            О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 21.10.2015 №6/73-1303 15.33 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально