Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.01.2017 №7

Переглядів: 420

Про затвердження актів міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Бахмута

Розглянувши акти міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», відповідно до Положення про міську міжвідомчу комісію виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, затвердженого рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 12.10.2016 № 228, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ :

 1. Затвердити акти міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»:
  1. З обстеження технічного стану житлового будинку № 42 по вул. Оборони у місті Бахмуті від 12.12.2016 року (додається). За технічним станом визнати будинок таким, що потребує проведення капітального ремонту з посилення основних конструктивних елементів (посилення фундаменту, стін будівлі).
  2. З обстеження технічного стану житлового будинку № 90 по вул. Толбухіна у місті Бахмуті від 12.12.2016 року (додається). За технічним станом визнати будинок таким, що потребує проведення капітального ремонту з посилення основних конструктивних елементів (посилення фундаменту, стін будівлі).
  3. З обстеження технічного стану житлового будинку № 103 по вул. П.Лумумби у місті Бахмуті від 12.12.2016 року (додається). За технічним станом визнати будинок таким, що потребує проведення капітального ремонту з посилення основних конструктивних елементів (виконання заходів по стягуванню будинку).
  4. З обстеження технічного стану квартири № 1 житлового будинку № 6 «А» по вул. Торговій у місті Бахмуті від 15.12.2016 року (додається). За технічним станом визнати квартиру № 1 житлового будинку № 6 «А» по вул. Торговій непридатною для проживання та перевести її в нежиле приміщення.
 2. Комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) забезпечити в установленому законодавством порядку здійснення організаційно-правових заходів щодо:
  1. Розробки проектно-кошторисної документації з капітального ремонту житлових будинків у місті Бахмуті, визначених цим рішенням.
  2. Підготовки та проведення капітального ремонту житлових будинків у місті Бахмуті.
 3. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко), Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Трофимова) внести на розгляд Бахмутської міської ради пропозиції щодо виділення коштів з міського бюджету міста Бахмута на виготовлення проектно-кошторисної документації з посилення конструктивів та виконання капітального ремонту житлових будинків, зазначених у п.п.1.1, 1.2, 1.3  п.1 цього рішення.
 4. Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) підготувати та внести на розгляд Бахмутської міської ради пропозиції щодо подальшого використання нежилого приміщення, зазначеного у п.п.1.4 п.1 цього рішення.
 5. Комунальному підприємству «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» (Атаманченко) внести відповідні зміни в технічну документацію на житловий будинок, зазначений у п.п.1.4 п.1 цього рішення.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Федорова Ф.К., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Міський голова                                                                     О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.01.2017 №7
Про затвердження актів міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Бахмута
13.5 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально