Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.01.2017 №11

Переглядів: 832

Про внесення змін в існуючу нумерацію у забудові  м. Бахмута і  присвоєння  окремої  адреси  об’єкту  нерухомого майна

Розглянувши висновок від 26.12.2016 № 01-5861-06 Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради щодо внесення змін в існуючу нумерацію у забудові м. Бахмута і присвоєння окремої адреси об’єкту нерухомого майна, враховуючи заяву фізичної особи Борисенка Сергія Миколайовича від 05.12.2016 №10641, керуючись ст. 14 Закону України від 16.11.92 №2780-ХII «Про основи містобудування» із внесеними до нього змінами, ст. ст. 31, 52, 73 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 17.02.2011 № 3038-VІ «Про регулювання містобудівної діяльності» із внесеними до нього змінами, Тимчасовим положенням про регулювання забудови м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 28.03.2012 №6/21-354, виконком Бахмутської міської ради 

В И Р І Ш И В:

 1. Внести  зміни в існуючу нумерацію у забудові м. Бахмута:
  1. об`єкту  нерухомого майна -  будівлі прохідної загальною площею 14,1 кв.м., що знаходиться за адресою: Донецька область, м. Бахмут,   вул. Трудова, 1, та належить на праві приватної власності  Борисенку Сергію Миколайовичу (Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна від 21.12.2016  № 76408960),  у  зв’язку з подвійною нумерацією присвоїти окрему адресу: Донецька область  м. Бахмут, вул. Трудова, 1-а.
 2. Зобов’язати фізичну особу Борисенка Сергія Миколайовича: 
  1. В установленому законодавством порядку, забезпечити державну реєстрацію прав на нерухоме майно.
  2. У місячний термін з дати отримання рішення виконкому Бахмутської міської ради  про внесення змін в існуючу нумерацію у забудові  м. Бахмута і присвоєння окремої адреси об’єкту нерухомого майна, забезпечити виготовлення та встановлення на об’єкті нерухомого майна, визначеному у пункті 1 цього рішення,  відповідного вказівного знака адреси.
 3. Фізичній особі Борисенку Сергію Миколайовичу звернутися до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку.
 4. Комунальному підприємству «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» (Атаманченко) внести відповідні зміни в облікову документацію.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління   муніципального   розвитку Бахмутської міської ради  (Отюніна).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Федорова Ф.К.

Міський  голова                                                  О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.01.2017 №11
Про внесення змін в існуючу нумерацію у забудові м. Бахмута і присвоєння окремої адреси об’єкту нерухомого майна
16.19 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально