Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.07.2020 №175

Переглядів: 220

Про затвердження мінімального переліку видів ритуальних послуг та тарифів на ритуальні послуги, які надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» 

Заслухавши доповідну записку в.о. начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Орел Н.І. від 04.05.2020 № 01/31-775 (вх. № 01-2617-06 від 05.05.2020) щодо затвердження мінімального переліку видів ритуальних послуг та тарифів на ритуальні послуги, які надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ», враховуючи лист Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради від 30.03.2020 № 258/2, відповідно до ст.ст. 8, 9, 10, 12 Закону України «Про поховання та похоронну справу», Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 № 193, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за №1111/9710, Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №194, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.03.2004 за № 338/8937 (зі змінами), керуючись ст.ст. 28,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити:

1.1. Мінімальний   перелік видів ритуальних  послуг,  які надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (додається).

1.2. Тарифи на ритуальні послуги, відповідно до мінімального переліку видів ритуальних послуг, які надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (додаються).

2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення  у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.

3.  Доручити  директору  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ      ПІДПРИЄМСТВ» Войтенко І.М. опрацювати питання розширення мінімального переліку видів ритуальних послуг, що надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ,   відповідно до мінімального переліку видів ритуальних послуг, визначеного законодавством, та надати до виконавчого комітету  Бахмутської міської ради пропозиції з зазначеного питання в термін до 01.10.2020.

4. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Орел) оприлюднити дане рішення у місцевих засобах масової інформації та на офіційному вебсайті Бахмутської міської ради.

5. Вважати таким, що з дня набрання чинності цим рішенням втрачає чинність рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.01.2013 № 31 «Про затвердження мінімального переліку видів ритуальних послуг, та тарифів на види ритуальних послуг, які надаються комунальним підприємством «Артемівський комбінат комунальних підприємств».

6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Орел), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (Войтенко).

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрющенка О.В.

Міський  голова                                                                                 О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.07.2020 №175
Про затвердження мінімального переліку видів ритуальних послуг та тарифів на ритуальні послуги, які надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ»
40.29 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально