Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №376

Переглядів: 236

Про надання дозволу на укладання договору дарування вбудованого нежилого приміщення на ім'я малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))

Заслухавши інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., розглянувши протокольне рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради (витяг з протоколу засідання від 24.11.2020 № 15) про доцільність надання  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючій від імені свого малолітнього сина  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)),  дозволу прийняти в дар на його ім'я від батька дитини, гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), вбудоване нежиле приміщення (загальна площа - 54.76 кв.м.) по вулиці  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області, яке належить йому на праві приватної власності (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію  права власності від  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), сформований приватним нотаріусом Бахмутського міського нотаріального округу Донецької області  Дубровським В.М.), згідно заяв  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), відповідно до ст. 17 Закону України  “Про охорону дитинства”, ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. 203 Цивільного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та   піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” (зі змінами),  керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :                                       

  1. Надати   (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючій від імені свого малолітнього сина  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), дозвіл прийняти в дар на його ім’я від батька дитини,  гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), вбудоване нежиле приміщення (загальна площа - 54.76 кв.м.) по вулиці  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області та підписати договір дарування вбудованого нежилого приміщення.
  2. Надати  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) дозвіл вчинити дарування на ім'я малолітньої дитини  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), від імені якого діє мати дитини, гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), належного йому вбудованого нежилого приміщення (загальна площа -  54.76 кв.м.) по вулиці  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області та підписати договір дарування вбудованого нежилого приміщення.
  3. Гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) протягом двох місяців з дня прийняття рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради надати до служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради документи про наявність у малолітньої дитини  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) права власності на вбудоване нежиле приміщення  по вулиці  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
  5. Контроль  за  виконанням  рішення покласти  на заступника міського голови Мельник І.Є.

Міський голова                                                                                              О.О. РЕВА      

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №376
Про надання дозволу на укладання договору дарування вбудованого нежилого приміщення на ім'я малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))
9.69 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально