Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №377

Переглядів: 231

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу 2/3 часток жилого приміщення у гуртожитку від імені малолітніх дітей (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))

Заслухавши інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., розглянувши протокольне рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради (витяг з протоколу засідання від 24.11.2020 № 15) про доцільність надання  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючій від імені своїх малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), дозволу вчинити продаж 2/3 часток жилого приміщення  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у гуртожитку  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області, що належать дітям на праві приватної спільної часткової власності (по 1/3 частці кожній) (інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта від  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), сформовані Центром надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради), у зв'язку з наміром батька дітей, гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) вчинити дарування на ім'я малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) 2/3 часток (по 1/3 частці кожній) квартири №  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області, згідно заяв  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)),  відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України  “Про охорону дитинства”, ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. 203 Цивільного кодексу України,  ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання  діяльності органів  опіки  та    піклування,    пов’язаної   із захистом   прав  дитини” (зі змінами), керуючись  ст.ст. 34, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бахмутської міської ради                 

В И Р І Ш И В :                              

 1. Надати   (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючій від імені своїх малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), дозвіл вчинити продаж належних їм 2/3 часток (по 1/3 частці кожній) жилого приміщення  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у гуртожитку  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області та підписати договір купівлі-продажу 2/3 часток жилого приміщення у гуртожитку, при умові дарування на ім'я дітей 2/3 часток (по 1/3 частці кожній) квартири    №  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області.
 2. Надати   (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючій від імені своїх малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), дозвіл прийняти в дар на їх ім'я від батька дітей, гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), 2/3 частки (по 1/3 частці кожній) квартири  №  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області та підписати договір дарування 2/3 часток квартири.                            
 3. Надати   (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) дозвіл вчинити дарування  2/3 часток належної йому квартири №  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут Донецької області на ім'я своїх малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  (по  1/3 частці кожній) та підписати договір дарування 2/3 часток квартири.
 4. Гр.  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) протягом двох місяців з дня прийняття рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради надати до служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради документи про наявність у малолітніх дітей  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) права власності на 2/3 частки (на 1/3 частку у кожної) квартири №  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  у місті Бахмут Донецької області.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 6. Контроль  за  виконанням  рішення покласти  на заступника міського голови Мельник І.Є.

 Міський голова                                              О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №377
Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу 2/3 часток жилого приміщення у гуртожитку від імені малолітніх дітей (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))
9.93 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально