Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 09.09.2020 №270

Переглядів: 170

Про нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради

Розглянувши клопотання начальника  Управління освіти Бахмутської міської ради Дроздової Н.Ю.  від 01.07.2020 № 1678 (вх. № 01-3940-06 від 14.07.2020), від 01.07.2020 № 1679 (вх. № 01-3941-06 від 14.07.2020) та додані до них документи  щодо нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради окремих педагогічних працівників з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, керуючись ст.ст. 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положеннями про Почесну грамоту Бахмутської міської ради та про Почесну грамоту виконкому Бахмутської міської ради, затвердженими рішенням Артемівської міської ради від 26.02.2014 № 6/48-938  (зі змінами), виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою Бахмутської міської ради за вагомі досягнення в навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, створення належних умов для всебічного розвитку дітей  та з нагоди професійного свята  - Дня працівників освіти:

Бєлікову Тетяну Михайлівну

директора Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Бахмутської міської ради Донецької області;

Перкіну Валентину Вікторівну

директора Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Бахмутської міської ради Донецької області;

Просяник Вікторію Володимирівну

директора Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області.

2. Нагородити Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради за плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, створення належних умов для всебічного розвитку дітей   та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти:

Друпп Олену Вікторівну

учителя географії Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей»  Бахмутської міської ради Донецької області;

Жукову Галину Василівну

учителя зарубіжної літератури Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Бахмутської міської ради Донецької області;

Логінову Світлану Вікторівну

учителя історії та правознавства Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області.

3. Відділу бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської ради (Брова) забезпечити виплату особам, зазначеним у пунктах 1, 2 цього рішення, грошової винагороди до Почесної грамоти Бахмутської міської ради та до Почесної грамоти виконкому Бахмутської міської ради в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків Бахмутської міської ради на ці цілі у 2020 році по коду Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління», по коду Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0180 «Інша діяльність у сфері державного управління», по коду Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0133 «Інші видатки» та коду Економічної класифікації видатків бюджету 2730 «Інші виплати населенню».

Міський голова                                                                                    О.О. РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 09.09.2020 №270
Про нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради
17.93 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально