Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення Бахмутської міської ради від 26.04.2017 №6/100-1852

Переглядів: 915
сессия : 

Про затвердження  Порядку  приймання-передачі майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута

Заслухавши інформацію від 27.03.2017  №01-1463-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. «Про затвердження Порядку приймання-передачі майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута», відповідно до Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV із внесеними до нього змінами, Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436- IV із внесеними до нього змінами,  Закону України від 03.03.98  № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, постанови  Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до неї змінами, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України  від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до  нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И ЛА :

  1. Затвердити Порядок приймання-передачі майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (далі-Порядок) (додається).
  2. Керівникам підприємств, установ, закладів  і організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Бахмута, майно комунальної власності територіальної  громади м.Бахмута, що знаходиться у постійному або тимчасовому користуванні та закріплено за ними на праві господарського відання або оперативного управління  оформляти матеріали на приймання - передачу майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута   з дотриманням вимог цього Порядку.
  3. Організаційне виконання  рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна),  заступників міського голови Точену В.В., Федорова Ф.К., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
  4. Координаційне забезпечення  виконання рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                            О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.04.2017 №6/100-1852
Про затвердження Порядку приймання-передачі майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
34.62 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально