Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення Бахмутської міської ради від 26.07.2017 №6/103-1941

Переглядів: 366
сессия : 

Про затвердження Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) м. Бахмута

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів м. Бахмута щодо участі у бюджетному процесі на основі впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально значущих питань, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) м. Бахмута (далі – Положення) (додається).
 2.  Встановити, що під час формування міського бюджету м. Бахмута на 2018 рік та наступні бюджетні періоди щорічно у рамках Бюджету участі у проекті бюджету у межах відповідних бюджетних програм передбачаються кошти для реалізації громадських проектів, відібраних відповідно до Положення. Обсяг цих коштів не може бути зменшений або перерозподілений при прийнятті міського бюджету м. Бахмута.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради (Кудрявих), відділ компьютерного забезпечення Бахмутської міської ради (Кисельов), Фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко), заступника міського голови Точену В.В., заступника міського голови Федорова Ф. К.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради 
  Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                           О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.07.2017 №6/103-1941
Про затвердження Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) м. Бахмута
70.82 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально