Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення Бахмутської міської ради від 26.07.2017 №6/103-1945

Переглядів: 270
сессия : 

Про прийняття  (безоплатно) у комунальну власність територіальної  громади м. Бахмута майна шляхом укладення договорів пожертви

Заслухавши інформацію від 26.06.2017 № 01-3270-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. «Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута майна шляхом укладання договорів пожертви», відповідно до Закону України від 05.07.2012  № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в  Україні»  із внесеними  до  нього змінами,  Законом України від 03.03.1998 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Прийняти (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади  м. Бахмута майно шляхом укладення договорів пожертви:
  1. Від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ ТА ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ «ДІЯ» з подальшою передачею до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно з переліком додаток 1.
  2. Від Бахмутського місцевого благодійного фонду «ДАР» з подальшою передачею до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно з переліком додаток 2.   
 2. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому законодавством  порядку договори пожертви  та інші, пов’язані з ними документи.
 3. Визначити, що майно, яке приймається (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Бахмута шляхом укладення договорів пожертви, визначене у додатках 1, 2  до цього рішення, передається комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) та закріплюється за ним на  праві  господарського відання.
 4. Затвердити:
  1. Склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута майна від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ ТА ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ «ДІЯ», шляхом укладення договору пожертви, та його подальшої безоплатної передачі до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно переліку (далі – комісія 1) (додається);
  2. Склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Бахмута майна від Бахмутського місцевого благодійного фонду «ДАР», шляхом укладення договору пожертви, та його подальшої безоплатної передачі до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно переліку (далі – комісія 2) (додається).
 5. Доручити комісіям 1, 2 (Федоров) здійснити у місячний термін в установленому законодавством порядку прийняття (безоплатно) у комунальну власність  територіальної  громади м.Бахмута  майна, визначеного у додатках 1, 2  до цього рішення, та його подальшу безоплатну передачу комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв).
 6. Організаційне  виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), заступника міського голови Федорова Ф.К.
 7. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                  О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.07.2017 №6/103-1945
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута майна шляхом укладення договорів пожертви
36.2 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально