Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 89 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення Бахмутської міської ради від 25.10.2017 №6/106-2007

Переглядів: 526
сессия : 

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території по вул. Горького, 78 у м.Бахмут Донецької області для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі

Розглянувши службову записку від  13.10.2017 № 01-5178-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо розроблення містобудівної документації - детального плану території по вул. Горького, 78 у м.Бахмут Донецької області для  зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі, враховуючи заяву фізичної особи Маркуш Едуарда Івановича від 26.09.2017 № 01-4809-05, відповідно до законів України: від 16.11.1992 № 2780-XII «Про основи містобудування» із внесеними до нього змінами, від 17.02.2011 № 3038 - VI  «Про регулювання містобудівної діяльності» із внесеними до нього змінами, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 із внесеними до нього змінами, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Розробити містобудівну документацію - детальний план  території за адресою  вул. Горького, 78 у м.Бахмут Донецької області для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі (далі - детальний план), із забезпеченням його узгодженості з Генеральним планом   м. Бахмута.
 2. Визначити Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) замовником робіт із розробки детального плану.
 3. Фінансування робіт із розроблення детального плану здійснити за рахунок фізичної особи Маркуша Едуарда Івановича.
 4. Фізичній особі Маркушу Едуарду Івановичу:
  1. Визначити суб’єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат  ( далі – Розробник).
  2. Укласти трьохсторонню угоду на розробку детального плану між фізичною особою Маркушом Едуардом Івановичем, Управлінням муніципального розвитку Бахмутської міської ради, Розробником.
  3. Забезпечити розробку детального плану відповідно до вимог чинного законодавства.
 5. Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) забезпечити в установленому порядку:
  1. Оприлюднення даного  рішення  у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
  2. Проведення громадських слухань з метою врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану.
  3. Внесення проекту детального плану на розгляд та затвердження Бахмутської міської ради в строк до 01.02.2018 року.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської  міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                                     С.І.КІЩЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 25.10.2017 №6/106-2007
Про розроблення містобудівної документації – детального плану території по вул. Горького, 78 у м.Бахмут Донецької області для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі
16.56 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально