Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.04.2018 №63

Переглядів: 196

Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки  об’єктів суб’єктів   господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Бахмут

Заслухавши інформацію від 07.03.2018 № 01-1290-06 начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Бахмутської міської ради Скляренка А.Ю. про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Бахмут, з метою покращення стану пожежної безпеки на території міста, зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з безпосередньою загрозою життю людей під час виникнення пожеж, згідно з планом роботи  виконавчих органів Бахмутської міської ради на II квартал 2018 року, затвердженим рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 14.03.2018 №49, відповідно до Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 №5403-VI, із внесеними до нього змінами,  керуючись ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком  Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради Скляренка А.Ю. про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Бахмут,  прийняти до відома.
  2. Затвердити Комплексний план посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів,  розташованих на території міста Бахмут, на 2018 рік (додається).
  3. Зняти з контролю рішення виконкому Бахмутської  міської ради від 12.04.2017 № 77 «Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Бахмута», як виконане в цілому.
  4. Організаційне  виконання рішення покласти на відділ з питань  цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської  міської ради  (Скляренко).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського  голови Савченко Т.М.

Міський  голова                                                           О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.04.2018 №63
Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Бахмут
29.46 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально