Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.10.2017 №223

Переглядів: 394

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклуваннямалолітній містить персональні данні про осіб  (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження

Розглянувши подання служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, виконком Бахмутської міської ради встановив наступне:

Мати  дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, не може виконувати батьківські обов’язки у зв’язку з тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про наявність у  батька, матері дитини тривалої хвороби, яка перешкоджає виконанню батьківських обов’язків, від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), виданим комунальним закладом охорони здоров’я «Центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги Бахмутської міської ради».

Батько дитини, гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, не забрав дівчинку із  комунального закладу охорони здоров’я «Бахмутська дитяча лікарня», що підтверджується актом закладу охорони  здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року.

Малолітня містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, з містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) перебуває у дитячому стаціонарі комунального закладу охорони здоров’я «Бахмутська центральна районна лікарня».

З метою соціального захисту дитини, керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, пунктами 22, 24 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» із внесеними до неї змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
  2. Вважати, що малолітня дитина містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), користується всіма пільгами для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбаченими  діючим законодавством України.
  3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету  Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) «Про надання малолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) статусу дитини, позбавленої батьківського піклування».
  4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський   голова                                                                              О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.10.2017 №223
Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження
24.23 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально