Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення Бахмутської міської ради від 25.04.2018 №6/112-2183

Переглядів: 385
сессия : 

Про затвердження Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім’ях з дітьми

Розглянувши службову записку від 26.03.2018 № 01-1660-06 начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О. про затвердження Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім’ях з дітьми, з метою  створення у літній період умов для повноцінного відпочинку, покращення стану здоров`я дітей, що мешкають на території міста Бахмут,   відповідно до Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства», із внесеними до нього змінами, згідно Комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2018-2022 рр.», Комплексної програми Бахмутської міської ради «Молодь. Сім’я. Діти.» на 2016-2020 роки, затвердженої у новій редакції рішенням Бахмутської міської ради від 27.06.2017 № 6/102-1901,  керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.97   №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", із внесеними до нього змінами, Законом України від 04.09.2008  № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей», із внесеними до нього змінами,  Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О. про затвердження Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім’ях з дітьми, прийняти до відома.
  2. Затвердити Порядок організації заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім’ях з дітьми (додається).
  3. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева),  заступника міського голови Точену В.В.
  4. Координаційне забезпечення виконання   рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту  (Капленко),   з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської  міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                            О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 25.04.2018 №6/112-2183
Про затвердження Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім’ях з дітьми
27.54 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально