Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення Бахмутської міської ради від 23.05.2018 №6/113-2222

Переглядів: 209
сессия : 

Про погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»

Розглянувши акти від 16.04.2018 №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6  про списання багатоквартирних будинків з балансу, службову записку від 20.04.2018 № 01-2263-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», відповідно до законів України: від 29.11.2001 № 2866-III «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», із внесеними до нього змінами, від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», із внесеними до нього змінами, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 28.09.2016 № 6/92-1663, враховуючи витяги із протоколів  засідань постійних комісій Бахмутської міської ради з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку від 17.04.2018 № 5, з питань комунальної власності, землі і приватизації від 17.04.2018 № 5 про початок процедури списання з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»  багатоквартирних будинків, розташованих за адресою: Донецька  область, м. Бахмут,  вул. Лермонтова, 29, вул. Свято - Георгіївська, 61, вул. 1-ша Вокзальна, 2, вул. Бахмутська, 40, вул. Ювілейна,107,  вул.О.Сибірцева,21, керуючись  ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА :

 1. Погодити акти про списання багатоквартирних будинків (комунальної власності територіальної громади м. Бахмута), які  розташовані за адресою: Донецька  область, м. Бахмут, вул. Лермонтова, 29, вул. Свято - Георгіївська, 61, вул. 1-ша Вокзальна, 2, вул. Бахмутська, 40, вул. Ювілейна,107,  вул.О.Сибірцева,21 з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» (додаються).
 2. Доручити:
  1. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван) протягом року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м. Бахмута, об'єкти житлової нерухомості, які не перебувають у приватній власності та право комунальної власності територіальної громади м. Бахмута на які не зареєстроване, згідно додатку 1.     
  2. Комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (Войтенко) протягом  року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м. Бахмута нерухоме майно, яке не перебуває у приватній власності та право комунальної власності територіальної громади м. Бахмута на які не зареєстроване, згідно  додатків  2, 3.  
 3. Визначити, що нерухоме майно та об'єкти житлової нерухомості визначені у додатках 1, 2 до цього рішення, залишаються у комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» та закріплюються за ним на праві господарського відання.
 4. Визначити, що нерухоме майно визначене у додатку 3 до цього рішення, залишається у КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ»  та закріплюється за ним на праві господарського відання.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван), комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (Войтенко),  Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна),  першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово - комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                                     С.І.КІЩЕНКО      

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 23.05.2018 №6/113-2222
Про погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»
29.89 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально