Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2237

Переглядів: 366
сессия : 

Про внесення змін до Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання

Розглянувши лист від 22.05.2018 №01-2963-06 Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради про внесення змін до Порядку  розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 22.02.2017  № 6/98-1780, відповідно до Закону України від 18.03.2004 № 1621-ІV «Про державні цільові програми», із внесеними до нього змінами, наказу Міністерства економіки України від 04.12.2006 № 367 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

1. Внести та затвердити зміни до Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням Бахмутської міської міської ради від 22.02.2017 № 6/98-1780 (далі – Порядок):

1.1.  Абзац сьомий розділу 6 «Внесення змін до міської цільової програми» Порядку викласти у новій редакції:

 «Рішення про внесення змін до міської цільової програми готується головним розробником Програми, подається до Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради, Фінансового управління Бахмутської міської ради для отримання експертних висновків та вноситься на розгляд сесії Бахмутської міської ради.».

1.2.  Викласти пункти 7.1. та 7.4. розділу 7 «Здійснення моніторингу та підготовка звітів про виконання міської цільової програми» Порядку у новій редакції:

- «7.1. Відповідальний виконавець для здійснення моніторингу реалізації Програми у місячний термін, наступний за звітним періодом, подає Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради звіт про результати виконання Програми.

Щорічний звіт повинен бути доповнений Пояснювальною запискою щодо виконання заходів Програми (у разі невиконання – обґрунтування причин невиконання), показників результативності у динаміці з початку дії Програми та доцільності її подальшого фінансування і реалізації (згідно  додатку 5 до Порядку).».

- «7.4. Виконання Програми припиняється після закінчення встановленого строку, після чого відповідальний виконавець Програми у місячний термін складає заключний звіт про результати її виконання  (згідно  додатку 6 до Порядку) та подає його Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради та Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради.

Заключний звіт має містити:

- рівень досягнення мети Програми;

- рівень досягнення запланованих показників результативності з обґрунтуванням причин невиконання або недосягнення очікуваних результатів;

- обсяг виконаних заходів;

- фактичні фінансові витрати.

Щорічний та заключний звіти про результати виконання Програми із пояснювальною запискою мають бути внесені на розгляд сесії Бахмутської міської ради.

Щорічний та заключний звіти виконання Програми відповідальний  виконавець оприлюднює на офіційному сайті Бахмутської міської ради.».

1.3. Пункт 7.5. розділу 7 «Здійснення моніторингу та підготовка звітів про виконання міської цільової програми» Порядку виключити, у зв’язку з чим пункт 7.6. вважати пунктом 7.5. 

2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно), Фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради, заступника міського голови Точену В.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Міський голова                                                                         О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2237
Про внесення змін до Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання
21.5 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально