Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2246

Переглядів: 709
сессия : 

Про припинення юридичної особи «Бахмутська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області» в результаті реорганізації шляхом перетворення у Бахмутську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області

Заслухавши інформацію від 05.06.2018 № 01-3242-06 начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Рубцової М.А. про припинення юридичної особи «Бахмутська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області» в результаті реорганізації шляхом перетворення у Бахмутську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області, відповідно до ст.ст. 104-107 Цивільного кодексу України від 16.01.2003  № 435-IV, із внесеними до нього змінами, ст. 59 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-IV, із внесеними до нього змінами, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в редакції від 26.11.2015 № 835-VIII, із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 17, 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити юридичну особу «Бахмутська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області» (код ЄДРПОУ 20382587) в результаті реорганізації шляхом перетворення у Бахмутську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області (далі – юридична особа).
 2. Призначити комісію з припинення  юридичної особи «Бахмутська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області» в результаті реорганізації шляхом перетворення у Бахмутську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області (далі – комісія) у складі згідно з додатком.
 3. Зазначити, що комісія діє на безоплатній основі.
 4. Встановити, що строк для пред’явлення вимог кредиторами становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про припинення юридичної особи.
 5. Комісії (Ніколаєнко) вжити в установленому законодавством порядку заходи щодо припинення юридичної особи:
  1. Повідомити державного реєстратора про прийняття рішення про припинення юридичної особи та про персональний склад комісії.
  2. Оприлюднити повідомлення про припинення юридичної особи, про порядок та строк заявлення кредиторами вимог у місцевому друкованому засобі масової інформації та розмістити на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
  3. Здійснити заходи щодо інвентаризації та оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, яке використовується юридичною особою.
  4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти звіт про роботу комісії, передавальний акт та надати їх на затвердження  Бахмутської міської ради.
  5. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо надання гарантій та захисту прав працівників при припиненні юридичної особи.
  6. Здійснити інші, передбачені законодавством заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на комісію (Ніколаєнко), Управління освіти Бахмутської міської ради (Рубцова), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Точену В.В.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                        О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2246
Про припинення юридичної особи «Бахмутська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області» в результаті реорганізації шляхом перетворення у Бахмутську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області
20.25 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально