Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 12.06.2019 №142

Переглядів: 226

Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр.

Розглянувши службову записку від 08.05.2019 № 01-2541-06 начальника відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради Кудрявих С.А., щодо затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради, з метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів Бахмутської міської ради, у зв’язку з закінченням повноважень Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради на 2017-2019 рр., відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004  № 854/2004 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», із внесеними до неї змінами, Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.10.2015 № 221, із внесеними до нього змінами, пропозицій Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради на 2017-2019 рр. (протокол від 07.05.2019 № 18), керуючись ст. ст. 40, 52 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити:
  1. Кількісний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр. у кількості 9 осіб та пропорційному співвідношенні: делеговані члени діючої Громадської ради (3 особи), представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради (3 особи) та представники Бахмутської міської ради (3 особи).
  2. Персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр. (далі – ініціативна група) (додається).
 2. Ініціативній групі з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр. (Кіщенко) вжити заходів щодо організації та проведення установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр. в установленому порядку.
 3. Відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради (Кудрявих) забезпечити:
  1. Належне функціонування ініціативної групи (надання організаційно-технічної підтримки в забезпеченні засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради та інших заходів, які вона ініціює).
  2. Спільно з відділом комп’ютерного забезпечення Бахмутської міської ради (Кисельов):
   1. В установленому порядку оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.
   2. Надання допомоги ініціативній групі в актуалізації та подальшому підтриманні в належному стані рубрики «Громадська рада» на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради, зокрема, своєчасного розміщення матеріалів про її діяльність.
  3. Спільно з юридичним відділом Бахмутської міської ради (Касперська) забезпечити юридичну підтримку під час проведення засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр..
 4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради (Кудрявих), відділ комп’ютерного забезпечення Бахмутської міської ради (Кисельов), юридичний відділ Бахмутської міської ради (Касперська).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Бахмутської міської ради Недашковську Т.І.

Міський голова                                                                   О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 12.06.2019 №142
Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2019-2021 рр.
15.9 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально