Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 88 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення Бахмутської міської ради від 18.12.2018 №6/124-2407

Переглядів: 270
сессия : 

Про встановлення надбавки, преміювання, надання матеріальної допомоги міському голові

Керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР „Про місцеве самоврядування в Україні”  із внесеними до нього змінами,  ст.21  Закону України  від 07.06.2001 № 2493-III „Про службу в органах місцевого самоврядування”  із внесеними до нього змінами,  постановою   Кабінету  Міністрів України від 09.03.2006 №268 „Про  упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із внесеними до неї змінами, Бахмутська міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити з 01.01.2019 року  надбавку за високі досягнення у праці  Реві Олексію Олександровичу, міському голові, у розмірі  50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та  надбавки за вислугу років.

2. Здійснювати преміювання Реви Олексія Олександровича, міського голови, у розмірі  100%  посадового окладу відповідно до його особистого вкладу в  загальні результати роботи за фактично відпрацьований час.

3. Здійснювати преміювання міського голови Реви Олексія Олександровича до державних та професійних свят, ювілейних дат, надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у  розмірі середньомісячної  заробітної плати.

4.  Виплату надбавок, здійснення преміювання  проводити щомісячно у межах затверджених радою видатків на оплату праці.

5.  Вважати таким, що з 01.01.2019 року втрачає чинність, рішення Бахмутської  міської  ради від 20.12.2017 № 6/108-2053 «Про  встановлення надбавки, преміювання, надання  матеріальної допомоги міському голові».

6. Організаційне виконання рішення  покласти на відділ бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської   ради (Брова).

7.  Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні  комісії Бахмутської міської ради: з питань депутатської діяльності, законності і  правопорядку (Захаренко),  з питань   економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради   Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                              С.І.КІЩЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 18.12.2018 №6/124-2407
Про встановлення надбавки, преміювання, надання матеріальної допомоги міському голові
16.46 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально