Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2551

Переглядів: 201
сессия : 

Про надання згоди на отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування проекту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №40 «Посмішка», розташованого за адресою: Донецька область, м.Бахмут, вул.Чайковського, 99»

Розглянувши службову записку від 14.05.2019 №01-2672-06  начальника Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Юхно М.А., з метою впровадження енергозберігаючих технологій, підвищення енергоефективності об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Бахмут та забезпечення скорочення обсягів викидів СО2, відповідно до Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією, підписаної 17.09.2009 року, ратифікованою Законом України від 21.09.2010 №2533-VI «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти участь у грантовій програмі Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) - Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» щодо впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Бахмут.
 2. Надати згоду на отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації, як  розпорядника Фонду «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)», для фінансування проекту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №40 «Посмішка», розташованого за адресою: Донецька область,  м.Бахмут, вул.Чайковського,99» (далі - Проект) на наступних умовах:
  1. Мета залучення гранту - реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №40 «Посмішка», розташованого за адресою: Донецька область,  м.Бахмут, вул.Чайковського,99.
  2. Форма залучення гранту – укладення договору про грант з міжнародною фінансовою організацією Північна екологічна фінансова корпорація.
  3. Розмір та валюта гранту: 200 000 євро (двісті тисяч євро).
  4. Грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо компаніям-постачальникам.
 3. Уповноважити міського голову Реву О.О. вчиняти необхідні правочини (включаючи договір про грант) та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати й одержувати необхідні заяви, довідки та вчиняти всі інші дії, пов’язані з отриманням гранту.
 4. Надати повноваження Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Рубцова) щодо організації та проведення закупівель, пов’язаних з Проектом відповідно до Правил закупівлі Північної екологічної фінансової корпорації, укладення за результатами таких закупівель договорів з постачальниками товарів/робіт/послуг, що фінансуються ресурсами гранту.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління освіти Бахмутської міської ради (Рубцова), Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради   Кіщенко С.І.  

Секретар Бахмутської міської ради                               С.І.КІЩЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2551
Про надання згоди на отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування проекту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №40 «Посмішка», розташованого за адресою: Донецька область, м.Бахмут, вул.Чайковського, 99»
24.24 KB

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально