Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2572

Переглядів: 109
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмут майна

Заслухавши інформацію від 16.04.2019 № 01-2118-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Бахмут майна, враховуючи звернення від 05.04.2019 № 01-1886-10 Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції  щодо прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади  м. Бахмут майна, відповідно до ст.717 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV, із внесеними до нього змінами, ст.137 Господарського кодексу України від 16.01.2003  № 436-IV, із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в  Україні»,  із внесеними до  нього змінами, Законом України від 03.03.1998 №147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Прийняти (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади    м. Бахмут майно, шляхом укладення договору дарування з Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції, згідно переліку (додається).
 2. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому законодавством порядку договір дарування та інші пов’язані з ним документи.
 3. Визначити, що майно, яке приймається (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмут, визначене у додатку до цього рішення передається до Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи (Біленко) та закріплюється за нею на праві  оперативного управління.
 4. Затвердити склад комісії з передачі майна, яке приймається (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади  м. Бахмут та передається до Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи  (далі – комісія) (додається).
 5. Доручити комісії (Стрющенко) здійснити у місячний термін в установленому законодавством порядку передачу (безоплатно) майна, яке приймається (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади       м. Бахмут та передається до Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи (Біленко).
 6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального  розвитку Бахмутської   міської ради (Отюніна), Управління культури Бахмутської міської ради (Падалка), Бахмутську міську централізовану бібліотечну систему (Біленко), заступників міського голови  Точену В.В., Стрющенка О.В.
 7. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                                               С.І. Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 22.05.2019 №6/129-2572
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Бахмут майна
27.72 KB

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально