Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Бахмутської міської ради від 27.11.2019 №6/135-2780

Переглядів: 90
сессия : 

Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності

Заслухавши інформацію від 13.11.2019 № 01-6699-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності, враховуючи Закон України від 16.07.1999 № 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", із внесеними до нього змінами, Порядок списання об´єктів державної власності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314, із внесеними до нього змінами,  Порядок списання майна комунальної власності територіальної громади Покровської сільської ради Артемівського району Донецької області, затверджений рішенням Покровської сільської ради Артемівського району від 25.04.2012 №6/20-148, рішення Бахмутської міської ради від 26.06.2019 № 6/131-2614, № 6/131-2627, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА :                  

 1. Надати дозвіл комісії з припинення юридичної особи  Покровської  сільської ради в результаті її реорганізації шляхом приєднання до Бахмутської міської ради на списання майна  (основних засобів) комунальної власності Покровської територіальної громади згідно з переліком (додається), та затвердити:
  • техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна (основних засобів), непридатного для подальшого використання на території села  Покровське (додається);
  • відомість про об’єкти комунальної власності, що пропонуються до списання (додається);
  • акт інвентаризації об'єктів комунальної власності, що пропонуються до списання (додається);
  • акт технічного стану майна, яке перебуває на балансі Покровської сільської ради і знаходяться за адресою: село Покровське Бахмутського району Донецької області (додається).
 2. Комісії з припинення юридичної особи  Покровської  сільської ради в результаті її реорганізації шляхом приєднання до Бахмутської міської ради (Кіщенко) надати акт та звіт про списання майна (основних засобів) комунальної власності Покровської територіальної громади на затвердження Бахмутської міської ради.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на комісію з припинення юридичної особи Покровської сільської ради в результаті її реорганізації шляхом приєднання до Бахмутської міської ради (Кіщенко), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови   Стрющенка О.В.
 4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                              О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.11.2019 №6/135-2780
Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності
26.21 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально