Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 101 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення Бахмутської міської ради 6 скликання від 20.12.2019 №6/137-2801

Переглядів: 414
сессия : 

Про бюджет Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Внесени зміни:

Відповідно до Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI, із внесеними до нього змінами, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14.11.2019 №294-ІХ, розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про обласний бюджет на 2020 рік» від 05.12.2019 №1354/5-19, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Визначити на 2020 рік:
  • доходи бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у сумі 655545483 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади - 635462183 гривень та доходи спеціального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади – 20083300 гривень (додаток 1 до рішення);
  • видатки бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у сумі 665945483 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади – 571835383 гривень та видатки спеціального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади – 94110100 гривень (додаток 3 до рішення);
  • профіцит за загальним фондом бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у сумі 63626800 гривень (додаток 2 до рішення);
  • дефіцит за спеціальним фондом бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у сумі 74026800 гривень (додаток 2 до рішення);
  • оборотний залишок бюджетних коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у розмірі 500000 гривень, що становить 0,09 відсотків видатків загального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, визначених цим пунктом;
  • резервний фонд бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у розмірі 400000 гривень, що становить 0,07 відсотків видатків загального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, визначених цим пунктом.

   Використання коштів резервного фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади здійснювати відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415, із внесеними до нього змінами, та Положення про використання коштів резервного фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2015 №6/61-1149, із внесеними до нього змінами.

 2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020  рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами (додаток 3 до рішення).
 3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти (додаток 4 до рішення).
 4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами з урахуванням частини п’ятої статті 71 Бюджетного кодексу України (додаток 5 до рішення).
 5. Затвердити на 2020 рік розподіл витрат бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 204291183 гривень (додаток 6 до рішення).
 6. Установити, що у загальному фонді бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік:
  1. До доходів належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, трансферти визначені статтями 97, 101, 102, 1032, 1033, 1034 Бюджетного кодексу України, а також  надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».
  2. Джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною 1 статті 15 та частиною 1 статті 72 Бюджетного кодексу України.
 7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік:
  1. У частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України, а також  надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».
  2. У частині фінансування є надходження, визначені частиною 1 статті 71 та частиною 2 статті 72 Бюджетного кодексу України.
 8. Установити, що у 2020 році кошти, отримані до спеціального фонду  бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади згідно зі статтею 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 70 Бюджетного кодексу України.
 9. Визначити на 31 грудня 2020 року граничний обсяг місцевого боргу бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у сумі 10400000 гривень.
 10. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади видатки загального фонду на:
  • оплату праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
  • соціальне забезпечення;
  • обслуговування місцевого боргу;
  • поточні трансферти місцевим бюджетам;
  • оплату послуг з охорони комунальних закладів культури;
  • оплату енергосервісу.
 11. Надати право начальнику Фінансового управління Бахмутської міської ради:
  1. В межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщувати тимчасово вільні кошти бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду шляхом укладання договорів з установами банків у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України.  
  2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
 12. Враховуючи вимоги частини 3 статті 16 Бюджетного кодексу України, доручити начальнику Фінансового управління Бахмутської міської ради здійснювати запозичення до бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році та забезпечити обслуговування місцевого боргу відповідно до вимог статті 74 Бюджетного кодексу України.
 13. Головним розпорядникам коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади:
  1. Забезпечити згідно з частиною 4 статті 77 Бюджетного кодексу України у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
  2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів бюджетних асигнувань, відповідно до частини 4 статті 77 Бюджетного кодексу України.
  3. Забезпечити упорядкування видатків, які здійснюються за рахунок бюджетних асигнувань, із приведенням показників по мережі, штатам і контингенту установ і організацій у відповідність з бюджетними призначеннями, передбаченими на їх утримання у 2020 році.
  4. Затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення.
  5. Протягом року здійснювати заходи щодо управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.
  6. Забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
   • здійснити до 15 березня 2021 року публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення, які визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формами, встановленими Міністерством фінансів України;
   • оприлюднювати паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.
  7. Проводити роботу з Антимонопольним комітетом України та його підрозділами з питань надання державної допомоги суб'єктам господарювання відповідної галузі, в тому числі щодо подання повідомлень та інших документів.
 14. Делегувати міському голові право в міжсесійний період приймати розпорядження про перерозподіл бюджетних асигнувань між головними розпорядниками коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади та кодами програмної і економічної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, про збільшення бюджетних призначень за спеціальним фондом на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень по видаткам споживання загального фонду, про збільшення бюджетних призначень за загальним фондом за рахунок зменшення бюджетних призначень за спеціальним фондом у частині коштів, переданих із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду, а також про врахування у складі доходної та видаткової частин бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади зміни обсягів міжбюджетних трансфертів, або надходження додаткових сум дотацій, субвенцій з державного бюджету та бюджетів інших рівнів з наступним затвердженням цих розпоряджень Бахмутською міською радою.
 15. Установити, що:
  1. Фінансування видатків бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади здійснюється в межах фактичних надходжень з використанням режиму економії.
  2. Розпорядники бюджетних коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади мають право брати зобов'язання на здійснення видатків тільки в межах відповідних бюджетних призначень, установлених їм на 2020 рік, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих до обліку органами Державної казначейської служби України.
  3. Керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень та винагород, матеріальну допомогу, лише в межах бюджетних асигнувань на заробітну плату, затверджених в кошторисах доходів та видатків на утримання бюджетних установ.
  4. Кошти, враховані у складі видатків бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на виконання цільових програм по стабілізації і соціально-економічному розвитку (код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 3717370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій»), спрямовуються за напрямками, визначеними розпорядженнями міського голови на:
   • реалізацію регіональних програм і цільових заходів в галузях соціально- культурної сфери, житлово-комунального господарства;
   • здійснення заходів по будівництву та реконструкції соціально важливих об’єктів та інші важливі заходи.
  5. Інформації про виконання бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади підлягають оприлюдненню через засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
  6. Бюджетні зобов’язання за загальним та спеціальним фондами бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, по яких у 2019 році не проведені розрахунки, за наявності коштів на рахунках розпорядників та одержувачів коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, вважаються кредиторською заборгованістю бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, і підлягають виконанню у 2020 році.
 16. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко):
  1. Надавати пропозиції Бахмутській міській раді, за узгодженням з постійною комісією Бахмутської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів, щодо напрямків спрямування надпланових надходжень платежів в бюджет, у першу чергу, на фінансування захищених статей видатків та можливості виділення коштів на фінансування інших видатків, які забезпечують життєдіяльність територіальної громади.
  2. Забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу  України.
  3. Вносити зміни до розпису бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади та здійснювати перерозподіл планових показників та бюджетних призначень за доходами та видатками між місяцями, за видатками - між кодами економічної класифікації видатків, у межах обсягів відповідних доходів та видатків, затверджених цим рішенням, та вносити зміни до розпису фінансування бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, за обґрунтованим поданням головних розпорядників коштів бюджету Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 17. Встановити, що додатки 1 - 6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 18. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року та діє по 31 грудня 2020 року.
 19. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Бахмутської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), міського голову Реву О.О.

Міський  голова                                                         О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради 6 скликання від 20.12.2019 №6/137-2801
Про бюджет Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
10.05 MБ

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально