Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 14.03.2018 №52

Переглядів: 192

Про дозвіл  неповнолітній дитині  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) вчинити    продаж  1/4 частки  жилого приміщення  у гуртожитку

Розглянувши подання служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та витяг з протоколу засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) про доцільність надання дозволу неповнолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, діючому зі згоди своєї матері містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), вчинити продаж 1/4 частки жилого приміщення (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))) (житлова площа 29.0 кв.м.) у гуртожитку по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут,  яка належить йому на праві приватної  спільної часткової власності (Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), сформована Центром надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради), у зв’язку з наміром  матері дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), вчинити дарування на ім’я неповнолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) 1/4 частки квартири №  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) (житлова площа 41.20 кв.м.) по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут, згідно заяв містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в  Україні”, із  внесеними до  нього змінами,  ст.ст. 17, 18 Закону України від 26.04.2001 №2402-ІІІ “Про охорону дитинства”, із внесеними до нього змінами, ст.177 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 №2947-ІІІ, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 32, 203 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІV, із внесеними до нього змінами, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» в редакції від 21.12.2010 № 2823-VІ, із внесеними до нього змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із внесеними до неї змінами,  виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл неповнолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року  народження, діючому зі згоди своєї матері містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), вчинити продаж належної йому 1\4 частки  жилого приміщення (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))) (житлова площа 29.0 кв.м.) у гуртожитку по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут,  при умові дарування матір'ю містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  на  ім’я  дитини   1/4  частки  квартири № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) (житлова площа 41.20 кв.м.) по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут, та підписати договір купівлі-продажу.

2. Дати дозвіл неповнолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, діючому зі згоди своєї матері містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), прийняти в дар на своє ім’я 1/4 частку квартири № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут, та підписати договір дарування.

3. Гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) протягом двох місяців з дня прийняття рішення виконкому Бахмутської міської ради надати до служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради документи про наявність у неповнолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) права власності на 1/4 частку квартири № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) по вулиці містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) у місті Бахмут.

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).

5. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                                          О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 14.03.2018 №52
Про дозвіл неповнолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) вчинити продаж 1/4 частки жилого приміщення у гуртожитку
13.89 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально