Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 43 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 15.01.2020 №24

Переглядів: 35

Про взяття на облік та забезпечення функціонування прийомної сім’ї на базі родини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))

Розглянувши подання служби у справах дітей Управління молодіжної політики   та   у   справах   дітей   Бахмутської   міської   ради   від  10.01.2020

№ 01-0140-06 про взяття на облік та забезпечення функціонування прийомної сім’ї містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), яка зареєстрована та проживає за адресою: Бахмутський район, селище Зеленопілля вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), у зв’язку з добровільним приєднанням селища Зеленопілля Опитненської сільської ради до Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Бахмут Донецької області та наданих документів, виконком Бахмутської міської ради встановив, наступне.

Розпорядженням голови Артемівської районної державної адміністрації від 03.02.2014 № 40 на базі родини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, була створена прийомна сім’я до якої на виховання та спільне проживання були влаштовані малолітні діти, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

У зв’язку з тим, що рішенням Бахмутської міської ради  від 26.06.2019 № 6/131-2614 «Про добровільне приєднання територіальних громад до територіальної громади міста Бахмут Донецької області» селище Зеленопілля Опитненської сільської ради було приєднано до Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Бахмут Донецької області, розпорядженням голови Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області від 10.01.2020 № 9 прийомна сім’я містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) була знята з обліку та припинила забезпечення функціонування на території Бахмутського району.

Відповідно до Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства», із внесеними до нього змінами, Закону України від 13.01.2005 № 2342-IV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», із внесеними до нього змінами, Положенням про прийомну сім’ю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565, із внесеними до нього змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов`язаної із захистом прав дитини», із  внесеними до неї змінами,  керуючись ст. 34 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В : 

 1. Взяти на облік 15.01.2020 року та забезпечити функціонування прийомної сім’ї на базі родини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
 2. Доручити заступнику міського голови Точеній В.В. укласти в установленому законодавством порядку договір між виконкомом Бахмутської міської ради та прийомною сім'єю містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на базі родини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).
 3. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  (Махничева) готувати щорічно до 30 січня узагальнений звіт про стан утримання та розвитку дітей в прийомній сім’ї.
 4. Бахмутському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Решевська):
  1. Закріпити за сім’єю  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) соціального працівника.
  2. Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретні заходи щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання прийомних дітей у прийомній сім’ї, соціального супроводження прийомної сім’ї.
  3. Забезпечити соціальний супровід, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для проживання та виховання  прийомних дітей містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
  4. Забезпечувати навчання прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.
  5. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 січня звіт про виконання соціального супроводу прийомних дітей містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та прийомної сім'ї містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).
 5. Управлінню охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова):
  1. Здійснювати диспансерний нагляд за прийомними дітьми, закріпити за ними дільничного лікаря.
  2. Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретні заходи щодо здійснення виконання прийомними батьками зобов’язань стосовно здоров’я прийомних дітей, їх фізичного розвитку. 
  3. Організувати проходження прийомними дітьми обов’язкового щорічного (двічі на рік) медичного огляду.
  4. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 січня звіт про стан здоров’я прийомних дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.
 6.  Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Рубцова):
  1. Забезпечити право прийомних дітей на здобуття загальної середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 січня звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, стан відвідування дітьми уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь прийомних батьків у вихованні дітей, тощо.
 7. Просити Бахмутський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Меженний) надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 січня інформацію про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних батьків містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та прийомних дітей містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).
 8. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                           О.О. РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 15.01.2020 №24
Про взяття на облік та забезпечення функціонування прийомної сім’ї на базі родини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))
27.83 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально