Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 16.05.2018 №91

Переглядів: 1257

Про затвердження кошторисного розрахунку і вартості безоплатного капітального ремонту будинку, який належить на праві приватної власності інваліду війни І групи  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))

Розглянувши подання від 03.04.2018 № 01-1843-06 комісії виконавчого комітету Бахмутської міської ради по розгляду звернень пільгової категорії громадян, мешкаючих на території м.Бахмута, з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, щодо затвердження кошторисного розрахунку і вартості безоплатного капітального ремонту будинку  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) який належить на праві приватної власності інваліду війни І групи  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)),  та заслухавши співголову комісії - начальника Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіну І.В. з цього питання, згідно з планом роботи виконавчих органів Бахмутської міської ради на ІІ квартал 2018 року, затвердженим рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 14.03.2018 № 49, відповідно до  ст. 13 Закону України від 22.10.1993 №3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни,  гарантії їх соціального захисту», із внесеними до нього змінами, п.204 ч.1 ст.91 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI, із внесеними до нього змінами, Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565, із внесеними до неї змінами, рішення Бахмутської міської ради від 22.03.2017 № 6/99-1814 «Про забезпечення проведення розрахунків при наданні пільг з послуг зв`язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян, мешканцям м.Бахмут, за рахунок коштів  міського бюджету», керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:           

  1. Затвердити кошторисний розрахунок і вартість безоплатного  капітального ремонту будинку (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), який належить на праві приватної власності інваліду війни І групи (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) ні, у сумі 41248,00 грн. (зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва додається).
  2. Головному розпоряднику коштів міського бюджету м. Бахмута - Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити організацію проведення у відповідності  з діючим законодавством безоплатного капітального ремонту об’єкту, визначеного у п. 1 цього рішення.
  3. Організаційне  виконання  рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна).
  4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови  Точену В.В.

Перший заступник міського голови                                       Т.М.Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 16.05.2018 №91
Про затвердження кошторисного розрахунку і вартості безоплатного капітального ремонту будинку, який належить на праві приватної власності інваліду війни І групи (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))
16.18 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально