Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.04.2017 №103

Переглядів: 1268

Про безоплатну передачу майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута

Розглянувши службову записку від 13.04.2017 №01-1847-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про безоплатну передачу майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, керуючись ст.ст. 29, 52, 60 Закону України  від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, ст.137 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-ІV із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482, із внесеними до нього змінами, рішенням Артемівської міської ради від  29.05.2013 № 6/39 - 710 «Про передачу виконавчому комітету Артемівської міської ради окремих повноважень», виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Передати безоплатно майно (основні засоби) комунальної власності територіальної громади м. Бахмута згідно переліку (додається) від Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради до Управління освіти Бахмутської міської ради.
  2. Встановити, що майно (основні засоби) комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, що визначене у додатку до цього рішення, закріплюється за Управлінням освіти Бахмутської міської на праві оперативного управління.
  3. Управлінню з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради (Лис), Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Рубцова) оформити відповідно до діючого законодавства акт приймання - передачі майна (основних засобів)  комунальної власності територіальної громади м. Бахмута  та надати його до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) в місячний термін.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), Управління з питань фізичної культури та спорту  Бахмутської міської ради (Лис), Управління освіти Бахмутської міської ради (Рубцова).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Точену В.В., Федорова Ф.К.

Міський голова                                                                          О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 18.04.2017 №103
Про безоплатну передачу майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
28.11 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально